Як правильно посадити грошове дерево, щоб у будинку водилися гроші

41

Грошове дерево популярне завдяки магічним здібностям приносити власнику удачу та багатство, але для цього потрібно провести деякі маніпуляції.

Грошове дерево – популярна рослина, з якою пов’язана безліч прикмет. Найпоширеніша – товстунка приносить своєму господареві прибуток та благополуччя. Портал Glavred розібрався, як правильно посадити грошове дерево, щоб воно принесло в будинок прибуток та достаток.

Щоб рослина принесла енергію фінансового успіху, потрібно не купувати доросле дерево, а взяти маленький відросток та самостійно його виростити. За однією з прикмет, щоб грошове дерево “працювало”, паросток треба не купити, не попросити, а вкрасти.

Спочатку паросток поставте в склянку з водою для того, щоб він пустив коріння. Тільки після цього його можна садити у землю. Один листок грошового дерева також підійде для посадки. З ним потрібно провести такі ж маніпуляції, як і з паростком.

До вибору вазону для грошового дерева також необхідно підійти відповідально. Вибирайте гарний квітковий горщик без тріщин та подряпин. Найкраще зупинити свій вибір на вазоні золотистого чи зеленого кольору – вони символізують гроші.

Садити грошове дерево потрібно на місяць, що росте, бажано в середу.

.

Читайте також:  Функції веб-камери, про які ви не могли знати

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я