Більшість не очікує закінчення війни в Україні у 2023 році

71

Більшість людей у ​​Німеччині не можуть уявити собі швидке закінчення війни в Україні. Однак більшість також очікує на активніші дипломатичні зусилля.

Більшість не очікує закінчення війни в Україні у 2023 році

Більше 10 місяців після початку агресивної війни Росії в Україні більшість німців не очікують закінчення бойових дій у 2023 році.

Лише 23% громадян очікують на закінчення бойових дій цього року, згідно з даними опитування, проведеного компанією infratest dimap для програми ARD «Deutschlandtrend», які були опубліковані в четвер. З іншого боку, 58% не очікують на закінчення війни у ​​2023 році.

Крім того, на думку 52% опитаних, дипломатичні зусилля німецького уряду щодо припинення війни недостатні. 34% вважають ці зусилля достатніми і лише 4% німців вважають, що дипломатичні зусилля німецького уряду вищі від необхідного.

Населення Німеччини продовжує розділятися у оцінці санкцій проти Росії. 35% німців вважають, що вжиті заходи недостатньо ефективні. Така ж велика група вважає санкції адекватними, а 19% вважають їх надто суворими.

Згідно з опитуванням, серед німців також немає більшості за збільшення постачання зброї з Німеччини в Україну. Так, 26% опитаних заявили, що підтримка України зброєю заходить надто далеко. Майже така ж велика група (25%), навпаки, вважає, що постачання не йде в необхідному обсязі. Більшість (41%) вважають нинішні постачання достатніми.

Читайте також:  Американський ICANN проти відключення РФ від Інтернету

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я