Як поводилася Меган Маркл, дізнавшись, що принц Гаррі насправді не такий уже багатій

127

Том Бауер, британський письменник та королівський експерт, розкрив справжні наміри Меган Маркл. За словами Бауера, спочатку американку цікавив не сам принц Гаррі, а його гроші! Меган, мовляв, щиро вважала, ніби статки принца Гаррі обчислюються сотнями мільйонів доларів. І була дуже розчарована, дізнавшись про справжній стан справ. Втім, уже тоді мадам Маркл не доводилося обирати. Тому, власне, дружина сина Чарльза і дошкуляє сім’ї свого чоловіка. Інакше грошей їй не бачити як власних вух!

Стан принца Гаррі та розчарування Меган Маркл

Історія знайомства

За офіційною версією, Гаррі познайомився з Меган. на побаченні наосліп. Ось тільки побачення це було організоване британською аристократкою Вайолет фон Вестенхольц. Як представниця вищого світу Сполученого Королівства, Вайолет знала Гаррі з дитинства. А з Меган фон Вестенхольц у свій час були найкращими подругами.

Сама Маркл каже, що дізнавшись, кого планує привести на зустріч Вайолет, спитала лише: «Він хоча б милий?» Але Бауер з посиланнями на власні джерела стверджує: актриса сама попросила приятельку звести її зі спадкоємцем британського престолу. А все тому, що вірила, ніби у Гаррі грошей кури не клюють!

Міркування Маркл

На думку Тома, американка буквально одержима грошима. «Найбільше вона хоче жити красиво, кататися на довгих кадилаках і літати приватними літаками. Меган планувала, що стан принца Гаррі забезпечить їй безтурботне існування. Маркл була вкрай розчарована, дізнавшись про справжній стан справ!»

Варто віддати актрисі належне: фіаско не змусило її покинути Гаррі. Чи бачиш, отримані Бауером відомості стверджують, що особливого вибору кавалерів у Маркл не було. Тому практична та холоднокровна Меган залишилася з принцом, вирішивши не миттям, так катанням досягти своєї головної життєвої мети.

Читайте також:  Як Бекхеми з розмахом відсвяткували день народження доньки

Тактика американки

Власне, саме тому Гаррі з Меган майже кожен місяць опиняються в епіцентрі чергового скандалу. Бауер упевнений: мадам Маркл банально експлуатує репутацію та родину свого благовірного, заробляючи гроші на плітках та сварках із родичами. Варто Меган перестати генерувати інформаційний шум, як вони з Гаррі відразу опиняться на узбіччі життя.

Заради справедливості, зауважимо: на узбіччі життя подружжя не опиниться в жодному разі. Так, стан принца Гаррі не порівняти з ресурсами, доступними Ілону Маску чи Біллу Гейтсу. Проте ще 2021 року аристократ міг похвалитися десятимільйонною скарбничкоюкуди входила, зокрема, спадщина матері, принцеси Діани, та власний особняк у Монтесіто.

Двояка ситуація

З одного боку, жодних доказів своїм словам Том Бауер не надав. З іншого боку, версія королівського експерта відмінно пояснює дивна поведінка Меган. Адже на словах Маркл лише хоче миру та спокою для сім’ї та своїх дітей. Але практично постійно влаштовує скандал за скандалом. Щось тут напевно нечисто…

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я