Як підтримати жінку під час ПМС?

28
ПМС

Чоловіки щомісяця стикаються з передменструальним симптомом у своєї дівчини або дружини. Які способи існують, щоб полегшити перебіг ПМС у коханої.

Синдром передменструального напруження виникає через коливання гормонів в організмі жінки. Зниження рівня ендорфінів, зокрема, які й відповідають за гарний настрій. Існують психологічні та фізичні симптоми настання ПМС.

Психологічні: різкі зміни настрою, підвищена втома, безсоння, неуважність, плаксивість.

Фізичні: набряки, збільшення молочних залоз, біль у попереку, запаморочення, тяга до солоного або солодкого.

До ПМС схильні мешканки мегаполісів, а не аулів, а працюючі жінки відчувають синдром частіше, ніж домогосподарки.
ПМС у середньому триває від 2 до 5 днів. Чоловіки, які справді цінують свою жінку, повинні проявити турботу і підтримати свою другу половину кількома простими способами:

Організуйте відпочинок

Щойно ви помітили, що ваша супутниця почувається пригнічено, постарайтеся не навантажувати її своїми проблемами та негативною інформацією. Тому що емоційний фон жінки перебуває на піку. Приготуйте вечерю самі, зробіть уроки з дітьми, сходіть у магазин, влаштуйте їй ванну з піною. У ці нелегкі дні вона має спати не менше 8 годин, дайте жінці відпочити.

Правильне харчування

Придбайте продукти, які містять вуглеводи: цільнозерновий хліб, бобові, свіжі овочі та фрукти. Постарайтеся м’яко обмежити кохану від вживання алкоголю і кофеїну. Правильний раціон і відмова від жирної їжі допоможуть вам легше перенести цей період.

Фізична активність

Звісно, в умовах карантину, спільний спорт обмежений у своєму розмаїтті. Однак, ви можете почати легкі тренування, вправи з йоги, які допоможуть освіжити ваш тонус і вироблять позитивні емоції. Спорт із партнером завжди працює краще. Постарайтеся не закинути цю чудову звичку.

Читайте також:  Менструальний цикл

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я