Як король Чарльз осоромився під час офіційного заходу

87

Аристократи такі ж люди, як і ми з вами, і не застраховані від банальних життєвих конфузів. Так, наприклад, правитель Великобританії днями потрапив у незручне становище прямо в ході офіційного заходу! Втім, британцям конфуз короля Чарльза видався дуже кумедним. Замість того, щоб піддати осуд правителя, піддані тепер готові носити літнього владику на руках! В якісь повіки ощадливість Чарльза зіграла синові Єлизавети II на руку.

Кумедний конфуз короля Чарльза

Аристократ, але не марнотрата

Нам, простим людям, звично представляти принців та королів виключно марнотратними особами. Справді, навіщо соромитися і скромничати, якщо твій статки обчислюється мільйонами, а то й мільярдами доларів? Ось тільки потомствені аристократи — це нувориші, які не розбагатіли на «чорних» схемах!

Дворяни з дитинства навчають спадкоємців, що першим пріоритетом для них має стати повага підданих. Адже, погодься, важко поважати марнотрату, який без вагань пускає за вітром за вечір твій річний дохід! Втім, навіть серед аристократів мало таких ощадливих особистостей як король Чарльз.

Незвичайний франт

Так, нинішній владика Великобританії ніколи не був обмежений у засобах. Але й кидатися грошима праворуч-ліворуч не любить. Чарльз – той ще франт, любить красиво одягнутися, що є. Але при цьому тих же пальт у гардеробі аристократа налічується всього три! Та й інших предметів одягу там, як для дворянина, дуже мало.

Як і кожен справжній англієць, Чарльз дуже ощадливий. Ось тільки принцип, яким керується король, звучить так: «Я не настільки багатий, щоб купувати дешеві речі». Тому в гардеробі сина Єлизавети II і мало речей. Але сукні, які одягає Чарльз, зроблені з високою майстерністю та любов’ю!

Конфуз у мечеті

Колись поєднана з франтоватістю ощадливість принца неабияк дратувала британців. Потім люди погодилися, що багато в чому Чарльз прав. А тепер коли принц зійшов на престол, публіка переглянула своє ставлення до звичок нового володаря. І недавній конфуз короля Чарльза — яскравий доказ цього!

Читайте також:  Як інцидент із журналістом зіпсував репутацію нинішнього короля Чарльза

Так, наприклад, днями Чарльз відвідав історичну мечеть на Брік-Лейн. Зайшовши до будівлі, аристократ за традицією роззувся. Але не помітив, що носок на його лівій нозі був трохи надірваний. Зрозуміло, журналісти миттю поширили історію про діряву шкарпетку короля Чарльза по світу! Але реакцію на це публіки не вгадав ніхто.

Замість того, щоб обуритися, британці повеселилися від душі. Король, мовляв, такий же, як і ми всі. Від курйозних збігів ніхто не застрахований! Думаю, ті з нас, хто сам потрапляв у такий конфуз, погодяться з цим. Та й Чарльз, вкажи йому хтось у той момент на діряву шкарпетку, явно б щиро розсміявся. Зрештою король успадкував почуття гумору свого батька, принца Пилипа. А того точно б не збентежила така кумедна дрібниця!

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я