Як доглядати фари автомобіля?

19

Перевірка зору при проходженні медичної комісії нікого не дивує — якщо людина, яка керує транспортним засобом, погано бачить, вона за визначенням створює аварійну ситуацію. То чому ж, коли мова заходить про автомобіль, а саме про освітлення машини, автовласники нехтують чистотою фар?

Чомусь прийнято вважати, що влітку, коли максимальна тривалість дня, фари не відіграють жодної ролі при керуванні транспортним засобом. Це далеко не так, навіть у суху літню погоду, вся автомобільна оптика повинна митися і очищатися щонайменше раз на тиждень, а якщо погодні умови пов’язані з дощами та брудом, то прилади освітлення автомобіля необхідно протирати щоразу перед поїздкою. Складно уявити ситуацію, що кожен автовласник у мокру погоду відвідуватиме автомийку, щоб почистити автомобільну оптику, але й просто протерти фари якоюсь ганчіркою або рукавом куртки, теж не варіант, оскільки практичної користі буде, трохи більше ніж нуль. Регулярний догляд за фарами вашого автомобіля допоможе не тільки покращити огляд на дорозі, але й продовжить життя вашим освітлювальним приладам і в результаті заощадить ваш час гроші. Вся справа в тому, що зовнішній корпус фар, як правило, зроблений з пластику, який з часом зношується, каламутніє і жовтіє, а це у свою чергу робить ваш транспортний засіб менш помітним на дорозі в темний час доби, не останню роль у цьому питанні відіграє вплив на фари пилу, бруду та піску. Просто протираючи поверхню фар ганчіркою або серветками, найдрібніші частинки бруду дряпатимуть поверхню фар.

Для уникнення всіх перерахованих вище проблем, ми рекомендуємо вам обзавестися флаконом склоочисника і ганчіркою з мікрофібри. Перед виїздом, приберіть з фари великі частинки піску і бруду серветкою або просто полийте фари водою, після чого нанесіть склоочисник на оптику і дайте засобу кілька хвилин, після чого протріть поверхню мікрофіброю. Найкраще це робити до поїздки, тому що, в іншому випадку вам доведеться чекати доки фари охолонуть.

Читайте також:  Прокидаєтеся щоночі? Три захворювання, які можуть бути причиною

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я