Як Амаль Клуні сприйняла «романтику» між своїм чоловіком та Джулією Робертс

12

Вже вісім років Джордж Клуні щасливий у шлюбі з юристом Амаль Аламуддін (Клуні). Доволі солідно для актора, який так довго вів неодружений спосіб життя. Пара виглядає ідеально. Але, як і у всіх, у них бувають розбіжності та сварки. Так, Амаль хоч і розуміє, що її чоловік актор, який не завжди із захопленням сприймає його сценічне життя. Нещодавно він зіграв роль нової романтичної комедії «Квиток у рай». На екрані знову возз’єдналися Джулія Робертс та Джордж Клуні. І у фільмі, звичайно ж, були поцілунки, як і належить для ромкому. Як цю романтику з Робертс сприйняла дружина КлуніРозкажемо далі.

Джулія Робертс та Джордж Клуні цілувалися 80 разів

У романтичній комедії Джулія та Джордж зіграли колишню подружню пару. За сюжетом вони вирушають на Балі, щоб перешкодити своїй спільній дочці вийти заміж за місцевого хлопця. Герої вважають, що дівчина робить помилку. Таку саму, як колись зробили вони самі.

Так, Робертс та Клуні і довелося цілуватися на екрані. Цікаво, що романтичні сцени давалися акторам найскладніше. Щоби зняти поцілунок пари, знадобилося близько 80 дублів!

Джорджа Клуні не часто побачиш у романтичних комедіях. Як він поділився в інтерв’ю, у фільмах такого жанру він не з’являвся з 1996 року. Схоже, що його підкупило саме те, що його партнеркою на знімальному майданчику стане Джулія Робертс. Актори вже неодноразово співпрацювали. І, за словами Робертса, між ними є особлива хімія.

Як тільки Джордж прочитав сценарій, він зрозумів, що треба погоджуватися. Він був написаний начебто для Клуні з Робертсом.тому що знаменитості відзначають, що їхні стосунки дійсно схожі на відносини колишнього подружжя.

Читайте також:  Чому донька Алена Делона подала до суду на власних братів

«Це якимось чином мало сенс лише з Джорджем, просто на основі нашої хімії. У нас є дружба, про яку люди знають, і ми в житті виглядаємо так, ніби колись справді розлучилися. Тож цей фільм для нас»– ділиться Джулія Робертс.

Реакція Амаль Клуні

Звичайно, дружина Джорджа була в курсі, що чоловік погодився на участь у ромкомі. Але Амаль – мудра жінка, вона вміє відокремлювати роботу чоловіка від його особистого життя. Щоправда, іноді Джордж уміє полоскотати нерви своєї коханої. Так він заявив Амаль, що їм з Джулією знадобилося дуже багато дублів, щоб зняти романтичну сцену. Місіс Клуні була не в захваті.

«Я сказав своїй дружині, що знадобилося 80 дублів. Вона така: “Якого біса?!” — з усмішкою на обличчі розповідає Джордж.

Проте Джулія Робертс пролила світло на те, як знімалися ці дублі. Актриса зізналася, що не у всіх із них вони цілувалися, а більше сміялися. «Потрібно було 79 дублів, у яких ми сміємося, а потім один дубль, в якому ми цілуємося»– Розкрила всі карти Робертс.

Не терпиться вже подивитися на екранний тандем Джулії та Джорджа. Вони вже грали разом у «Фінансовому монстрі», «Одинадцятьох друзях Оушена», «Визнаннях небезпечної людини». Цікаво, що вони покажуть нам у ромкомі.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я