Високі показники AfD у східній Німеччині: Фелікс Кляйн стурбований

38

Особливо у Східній Німеччині існує невдоволення соціальним розвитком, каже уповноважений боротьби з антисемітизмом. Часто це має антисемітську основу.

 

Високі показники AfD у східній Німеччині: Фелікс Кляйн стурбований

Уповноважений федерального уряду боротьби з антисемітизмом Фелікс Кляйн стурбований високим рівнем підтримки AfD у східній Німеччині. “Незадоволення загальним розвитком суспільства проявляється там сильніше, ніж на Заході”, – сказав Кляйн в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur у Берліні. Історія показує, що соціальна незадоволеність часто є мірилом антисемітизму.

“Люди хочуть виплеснути свій гнів, своє невдоволення”, – сказав Кляйн. «Навіть якщо це не є безпосередньо антисемітським, ці моделі пояснення завжди є антисемітськими у своїй основі». Люди шукають, кого звинуватити, сказав він. «Тут є прямий зв’язок. Це також пояснює занепокоєння єврейських громад із цього питання».

Політики мають поставитися до цього серйозно, сказав він. «Необхідно краще інформувати про це, роботу уряду в цілому», – додав Кляйн. “І також необхідно роз’яснити людям, що популісти не пропонують відповіді”. Крім того, за його словами, важливо чіткіше роз’яснити цінність демократії та супутніх їй свобод, включаючи свободу пересування та свободу вираження думок. «Просто не існує заборон на те, щоби думати. Але якщо висловлюються лише проблемні думки, не варто дивуватися, якщо потім зустрінуть опір».

AfD на піку популярності

Права популістська партія AfD нині набирає від 18 до 20 відсотків голосів по всій країні, і значно більша у п’яти східних землях Німеччини. У неділю кандидат від AfD у Зоннеберзі, Тюрінгія, має шанс бути обраним районним адміністратором у другому турі виборів. Це буде перша найвища муніципальна посада для AfD по всій країні.

Дипломат Фелікс Кляйн з 2018 року є уповноваженим федерального уряду з питань єврейського життя у Німеччині та боротьби з антисемітизмом.

Читайте також:  Війна в Україні переростає у затяжну

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я