Вимикайте! Чому в спеку краще відмовитися від ігор у телефоні

19

Коли на вулиці спекотна погода, гаджети можуть перегріватися, а тому глючити, виснути, вимикатися і не заряджатися. Як користуватися смартфоном за високих температур, щоб не нашкодити техніці?

За словами фахівців, для смартфонів не корисні як сильні морози, так і спека. Високі температури можуть перегрівати акумулятор гаджета і навіть вивести його з ладу. Тривожний дзвінок, якщо телефон перестав заряджатися або його програмне забезпечення постійно зависає. Небезпечною є ситуація, коли батарея набухла, а кришка деформувалася, пише портал 7days.

Але є й хороші новини — сучасні телефони як швидко нагріваються, так і швидко остигають. Головне, йому не заважати і зняти, наприклад, захисний чохол, щоб забезпечити охолодження.

Захисні чохли із силікону, пластику або шкіри ускладнюють доступ до вентиляції, виступаючи в ролі теплоізолюючої оболонки. Це впливає як на акумулятор, так і на інші важливі компоненти: смартфон може уповільнити свою роботу або почати вимикатися, тому в спеку рекомендується знімати захист зі свого пристрою, кажуть фахівці.

Також рекомендується в спеку відмовитися від ігор у смартфоні та не використовувати такі програми, як відеоредактор. Програма багато важить і для її роботи потрібен великий обсяг оперативної пам’яті. А це ще більше нагріває пристрій.

Крім того, у спеку варто включати режим енергозбереження. І не заряджати телефон, доки не охолоне. Для цього пристрій потрібно вимкнути та покласти в тінь хвилин на 15-20. Важливо переконатися, що сонячне проміння не потраплятиме на ваш смартфон під час заряджання. І в жодному разі не можна охолоджувати його штучно – перепади температури негативно впливають на функціональність смартфонів.

Читайте також:  Фрази, якими можна зрозуміти, що сім'я перебуває на межі розлучення

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :