Вибух у пакистанській мечеті забрав життя 27 людей

24

Бомба вибухнула в мечеті під час полуденної молитви в пакистанському місті Пешавар, загинуло багато людей. Слідчі припускають, що це був теракт, скоєний терористом-смертником.

 

Вибух у пакистанській мечеті забрав життя 27 людей

Щонайменше 27 людей було вбито в понеділок внаслідок нападу на мечеть у Пакистані. Представник поліції повідомив виданню Deutsche Presse-Agentur, що вибух у пакистанській мечеті пролунав вдень, внаслідок чого понад 140 людей отримали поранення. Декілька з них були доставлені до лікарень у критичному стані. Вибух стався під час полуденної молитви у великому місті Пешаварі на північному заході країни в зоні підвищеної безпеки. У цьому районі розташовано багато поліцейських, але це не завадило зловмисникам.

Влада припускає, що це був теракт, скоєний терористом-смертником. Спочатку ніхто не взяв на себе відповідальність. Однак наприкінці минулого року пакистанські таліби, які діють незалежно від уряду ісламізму талібів у сусідньому Афганістані, скасували угоду про припинення вогню з урядом в Ісламабаді. З того часу вони вже взяли на себе відповідальність за кілька нападів.

У Пакистані переважна більшість населення, що налічує понад 230 мільйонів людей, сповідує іслам. У великому місті Пешавар проживає близько двох мільйонів людей.

Читайте також:  Війна в Україні: обстріли південних портів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я