Вибір обручки: лаконічна класика чи оригінальний дизайн

40
обручка

Під час підготовки до весілля перед молодятами постає вибір обручок. Сьогодні можна придбати як класичні варіанти, так і в оригінальному стилі. Цю прикрасу вам доведеться носити щоденно, тому вона має гармоніювати з будь-яким образом. Розглянемо особливості класичних та ексклюзивних каблучок.

Вишуканість лаконічних обручок

Класичними вважаються каблучки із гладкою поверхнею без інкрустацій. Під час весільної церемонії наречені надягають такі обручки як символ вірності та кохання. Розрізняють 2 типи класичних обручок:

  • європейки;
  • американки.

Найбільш популярні варіанти першого типу — прикраси з округлим профілем. Вони мають солідний та статусний вигляд.

Американки вирізняються пласкою формою та тонким профілем. Гармонійно поєднуються з іншими ювелірними виробами із золота. Підкреслюють смак власника та мають витончений вигляд на пальці.обручка

Особливості обручок оригінального дизайну

Цей тип каблучок для весілля стає все більш популярним і вирізняється рельєфом. Це можуть бути варіанти з ледь помітною текстурою або складні моделі з алмазною насічкою.

Найпопулярніший дизайн каблучок — поєднання двох кольорів металу. Така прикраса легко комбінується з іншими виробами в образі. Обручка може стати головним акцентом або елегантним доповненням вбрання. Купити прикрасу можна також із такими варіантами ювелірної обробки:

  • матове покриття;
  • інкрустація;
  • емалювання.

Обручки з декоруванням діамантами зазвичай вибирають жінки. Дорогоцінний камінь є головною прикрасою каблучки. Як альтернатива — можна замінити його на цирконій. Ефектний вигляд на жіночих пальцях мають кольорові інкрустації.

Щоб ваша весільна прикраса була унікальною, можна замовити обручки з гравіюванням на зовнішньому чи внутрішньому профілі. Це може бути красивий вислів, дата вашого знайомства, імена або ніжне прізвисько, яким вас називає близька людина.

Не менш популярний варіант — прикраса з патріотичною символікою. Це може бути напис або зображення.

Читайте також:  Різні рівні компресії: як вибрати відповідні панчохи?

Якщо ви хочете поєднувати на пальці обручку з каблучкою для заручин, вони мають бути в єдиному стилі. Такий тандем має дуже вишуканий вигляд, прикраси доповнюють одне одного. Поєднувати можна 2 вузькі моделі, або широку з тонкою. Якщо один із виробів інкрустований каменем, інший має бути без декорування.

Вибирайте весільні обручки з урахуванням вашого смаку та побажань. Попри стиль — класика чи неординарність — вони символізують ніжність почуттів та вірність вашій половинці. Сучасний широкий асортимент дає змогу вибрати прикрасу під будь-які вподобання.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я