Основи навчання дітей катання на роликах

43
ролики

Активний сімейний відпочинок набирає все більшої популярності. Не дивно, що у парках, скверах, на спортивних майданчиках вечорами та на вихідних багато юних спортсменів. Один із таких видів – катання на роликах. І якщо раніше підібрати екіпірування було складно, то зараз – не проблема. На сайті https://roliki-extrim.com.ua/ легко знайти усе необхідне – від роликів для будь-якого віку до засобів захисту.

Як підготуватись до навчання їзди на роликах?

Роллерспорт вимагає певної підготовки. І мова йде в першу чергу не про фізичний стан. Якщо ви прийняли рішення навчити дитину вільно почуватися на роликах, то слід врахувати кілька моментів:

  1. вік – рекомендовано розпочинати тренування в 4-5 років. В цей період дитина уже добре відчуває свої м’язи, може цілеспрямовано маневрувати. Та й сухожилля і зв’язки не такі слабкі, що знижує ризик травмування;
  2. майданчик для навчань – має бути рівна дорога, без вибоїн, піску та калюж. Варто орієнтуватися на безлюдну територію. Де можна вчитись? На спеціально обладнаному роллердромі, на спортивному майданчику (коли там немає інших тренувань), у безлюдних місцях парків та скверів, де рівна дорога або штучний газон;
  3. екіпірування – відповідний захист для колін, ліктів та голови. Також рекомендовано використовувати спеціальні накладки на кисті рук (щоб стабілізувати запястки). Ідеальна пропозиція для початківців від спеціалізованих інтернет-магазинів – це ролики та захист в наборі (склад може бути різним).

Коли всі ці нюанси враховані – ви і ваша дитина готові до початку навчань. Залишилося визначити, як саме будете освоювати майстерність – самостійно чи за допомогою тренера. Якщо ви маєте досвід і вміння їзди на роликах – то цілком імовірно, що впораєтесь самостійно. Якщо ж ні – без тренера не обійтися. Адже саме від якості навчання залежать вміння дитини.

Читайте також:  Економія прибирання — що впливає на вартість пилососа

Основні етапи навчання

З чого розпочинати тренування? Яка послідовність кроків? Важливо розуміти, що цей процес може бути тривалим. Але за умови правильного підходу у вас все вийде.

Основні етапи навчання:

  • стійка – про неї потрібно розповісти заздалегідь. Ноги мають бути трохи розставлені, але п’яти майже з’єднані. Попросіть дитину їх трохи зігнути в колінах і походити так, аби відчути м’язи. Пам’ятайте – тулуб трохи нахиляємо вперед;
  • баланс – вчимося стояти на одній нозі, не завалюючись. Це можна робити біля опори;
  • їзда – з правильного положення відштовхуватися по черзі однією ногою, потім іншою;
  • падіння – треба пояснити, що падати потрібно вперед, спочатку на коліна, а потім на лікті (захищені). Руки мають бути зігнуті;
  • гальмування – є різні методики. Але на початку навчання найкраще просто перестати відштовхуватися і так сповільнюватися або ж шукати поруч газон і прямувати до нього.

Ви уже маєте ролики, але не подбали про захист вашої дитини? Саме тут https://roliki-extrim.com.ua/ua/zashhita-dlya-rolikov/fl-brand-rollerblade/ знайдете необхідне якісне спорядження для будь-якого віку. Адже захист – це основа безпеки!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я