Війна в Україні: Чорноморський флот в обороні

7

Після атаки ХАМАС вся увага прикута до Ізраїлю. Не лише з Києва приходять слова попередження не забувати про підтримку України.

Війна в Україні: Чорноморський флот в обороні

Війна в Україні: Чорноморський флот в обороні

В умовах загострення міжнародних криз президент України Володимир Зеленський закликав продовжувати підтримувати свою країну, яка зазнає нападу з боку Росії. «В умовах поширення терору по всьому світу важливо, щоб світ дав чіткий сигнал, що боротьба з терором ніде не слабшає», – сказав Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні у суботу. Він подякував кільком західним партнерам, які минулого тижня оголосили про військову допомогу, у тому числі Бельгію, яка надала винищувачі F‑16. Тим часом Росія переводить свій Чорноморський флот у стан оборони.

Після нападів ісламістської організації ХАМАС на Ізраїль у Києві посилилися побоювання, що міжнародна підтримка української армії може ослабнути. Під час візиту до Брюсселя минулого тижня Зеленський попередив, що Росія скористається цим, щоб зібрати нові сили для своєї агресивної війни, яка триває вже майже 20 місяців.

Лідер Партії зелених: Не можна забувати про підтримку України

Лідер партії «Зелені» Омід Нуріпур також попередив, що через напад ХАМАС на Ізраїль не можна забувати про підтримку України. «В Україні дуже стурбовані тим, що її відсувають на другий план», – сказав Нуріпур на партійній конференції «Зелених» землі Баден-Вюртемберг у Вайнґартені (округ Равенсбург). “Цього не можна допустити”, сказав він. «Підтримка Ізраїлю є зобов’язанням – не варто забувати і про підтримку України».

Лондон: Чорноморський флот Росії перебуває в обороні

Тим часом, за даними британської розвідки, Чорноморський флот Росії після сильних ударів насамперед перейшов у оборону. «Він перемістив багато своїх кораблів і підводних човнів, здатних нести крилаті ракети, з Севастополя в оперативні та базові райони, розташовані далі на схід, наприклад, у Новоросійськ», – йдеться у повідомленні Міністерства оборони Великобританії.

Читайте також:  Підвищення ціни квитка за 49 євро: чи стримає Шольц слово

Севастополь, розташований на анексованому Росією українському півострові Крим, фактично є портом Чорноморського флоту РФ. Нещодавно штаб зазнав обстрілу українськими ракетами, російські військові кораблі в Севастополі також неодноразово зазнавали атак.

Що буде важливо у неділю

В Україні продовжуються бої на лінії фронту. Особливий російський обстріл, як і раніше, зазнає місто Авдіївка на сході Донецької області. У суботу українська влада знову повідомила про запеклі атаки та спроби оточення з боку росіян.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я