Війна в Україні 20 листопада

19

Хроніка подій 270 дня війни Росії з Україною.

Війна в Україні розпочалася 24 лютого. Ми продовжуємо цілодобово стежити за подіями у прямому ефірі. 270-й день, війна в Україні 20 листопада 2022 року.

Війна в Україні 20 листопада: хроніка подій

0:53 У Польщі з почестями поховали фермера, який загинув у Пшеводові після падіння ракети з боку України.

0:46 Три великі саміти світових лідерів, які відбулися минулого тижня, ясно показали одну річ: на світовій арені Володимир Путін зараз відсунуто на другий план, пише Сі-ен-ен.

0:38 Глава Пентагону Ллойд Остін, який перебуває з візитом у Канаді, заявив, що російське вторгнення дало Заходу можливість побачити “світ тиранії та сум’яття” і поставило під загрозу принципи нерозповсюдження ядерної зброї.

0:29 Українська влада розпочала добровільну евакуацію зі звільнених областей.

0:19 Генштаб ЗСУ: у Луганську зростає кількість російських підрозділів.

0:08 Британський прем’єр Ріші Сунак пообіцяв Україні допомогу у боротьбі з російськими дронами.

0:01 Головне у вечірньому зведенні українського Генштабу ЗСУ:

  • За наявною інформацією завершилися військові навчання підрозділів 2-ї мотострілецької дивізії Першої танкової армії Збройних сил РФ, які проходили на території Брестської області Республіки Білорусь. У військовослужбовців, покликаних у ході так званої часткової мобілізації, незадовільний морально-психологічний стан, зокрема через погане забезпечення. Частина особового складу набула старої форми та спорядження, яке вже використовувалося. Військова техніка, переважно, в поганому технічному стані — весь час потребує ремонту.
  • Противник продовжує зазнавати втрат. Підтверджено вогневу поразку російських військ 17 листопада у населеному пункті Михайлівка на території Запорізької області. Втрати противника у Михайлівці становили понад 30 людей пораненими та загиблими. Ще близько 60 осіб російські війська втратили поряд із Михайлівкою на Херсонщині.
  • У Луганську відзначається збільшення кількості підрозділів російських окупаційних військ. У населених пунктах Красне та Сімейкіне в Луганській області противник розміщує особовий склад у залишених будинках та примусово виселяє цивільне населення до інших населених пунктів.
Читайте також:  Сергій Гапонов про війну та цінності російської людини

Головне за день війни в Україні

  • Голова найбільшої приватної енергетичної компанії України ДТЕК в інтерв’ю ВВС News закликав мешканців, які мають таку можливість, до початку зими залишити країну. Компанія ДПЕК заявила, що Максима Тимченка неправильно процитували.
  • У Києві з візитом побував прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак.
  • Російські ЗМІ опублікували листа Руслана Зініна, який у вересні влаштував стрілянину у військкоматі Іркутської області. Він запевняє, що намагався не допустити, щоби мобілізували його молодшого брата.
  • МЗС РФ назвало «безпрецедентним і провокаційним» рішення влади Польщі не допустити міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова до участі у засіданні Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ, яке відбудеться на початку грудня у місті Лодзь.
  • Українські війська можуть увійти до Криму до кінця грудня 2022 року, а війна може завершитися навесні 2023 року, заявив в інтерв’ю Sky News, заступник міністра міноборони України Володимир Гаврилов.
  • Влада України оголосила про початок добровільної евакуації мешканців звільненого Херсона.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я