Відновилися бойові дії у Судані

14
У Судані вночі тривали бої між двома протиборчими військовими підрозділами, незважаючи на знову узгоджене припинення вогню. Воєнізовані сили швидкої підтримки (RSF) розпочали атаку на армійську авіабазу на північ від столиці Хартума невдовзі після початку перемир’я, повідомив Deutsche Presse-Agentur репортер із місця подій.

За повідомленнями ЗМІ, протягом ночі у столиці та її околицях також мали місце авіаудари та артилерійські обстріли. Проте рано-вранці ситуація спочатку здавалася спокійною.

У суботу представники суданської армії та RSF домовилися про припинення вогню. Воно мало набути чинності о 9.45 вечора у понеділок. Обидві сторони підписали відповідну угоду за посередництва США та Саудівської Аравії. За кілька тижнів до цього армія та РСБ неодноразово порушували усно узгоджене припинення вогню.

У країні, розташованій на Африканському Розі, 15 квітня загострилася давня боротьба за владу. Армія під командуванням де-факто президента Абдель Фаттаха аль-Бурхана бореться із воєнізованими загонами його колишнього віце-президента Мохаммеда Хамдана Дагло. Два генерали разом захопили владу у 2021 році, але пізніше посварилися.

Читайте також:  Рекорд світових військових витрат

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я