Відкрити захист материнства для самозайнятих

13

Федеральний міністр у справах сім’ї Ліза Паус висловилася за покращення захисту материнства для самозайнятих. «Рівне ставлення до самозайнятих та найманих працівників – непросте завдання. Але й для самозайнятих має бути можливість створити сім’ю без особливих перешкод», – сказав політик «зелених» газеті Funke Mediengruppe. «Тому ми також маємо зробити можливим для самозайнятих брати відгули на роботі». Паус не став вдаватися до подальших подробиць.

Закон про захист материнства, який передбачає періоди захисту до та після пологів та збереження доходу під час заборони на роботу, досі не застосовувався до вагітних та жінок, які годують виключно індивідуальною трудовою діяльністю.

З 2017 року самозайняті жінки, які мають приватну страховку щоденної допомоги через хворобу, мають право на виплату обумовленої щоденної допомоги через хворобу в періоди захисту материнства. Як можна прочитати на сімейному порталі міністерства, самозайняті жінки, добровільно застраховані в лікарняній касі, отримують допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами у розмірі лікарняної допомоги з лікарняної каси в періоди захисту материнства. Вирішальним чинником тут і те, що декларація про оплату лікарняного листа також покривається.

Сьогодні о 03:33

Головне фото: Annette Riedl/dpa

.

Читайте також:  Лондон чекає на проблеми для Росії у зв'язку з нарощуванням армії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я