Ветеран хіп-хопу. Чому 50-річний Емінем виглядає зараз іншою людиною

1061

17 жовтня – ця дата стала однією з найяскравіших у всесвіті хіп-хопу. Фанати з усього світу привітали з днем ​​народження Маршалла Метерса, більш відомого як Емінем. В цьому році легендарний репер відзначив 50-річчя. Його пісні надихали нас понад два десятки років, робили нас сильнішими і піднімали настрій. Виконавець продовжує творити й досі. Коли говориш про Емінема, уяву малює все того ж юнака з коротким світлим волоссям. У спортивках, майці чи кофті-балахоні. Але 50-річний виконавець уже давно не молодиться, він змінив свій стиль. Як виглядає Емінем зараз і як він змінювався з роками, розповімо у сьогоднішній статті.

Королю хіп-хопу – 50!

Так, роки пролетіли непомітно. Але чудово те, що вони супроводжувалися улюбленими піснями Емінема. Ми слухаємо його музику і, незважаючи на всі зміни тенденцій музичних стилів і жанрів, залишаємося вірними музичній спадщині Маршалла. Отже, все це було створено не просто так. А найфантастичніше те, що Ем продовжує творити музичну історію на наших очах, попри свій статус ветерана хіп-хопу. Можемо з упевненістю заявити, що у світі музики немає нічого більш постійного та модного, ніж музика Маршалла.

Як виглядає Емінем і як змінювався його образ із роками

Шлях Емінема був непростим. Звичайно, це залишило свій відбиток як з його творчості, і на стилі. Маршалл завжди був бунтарем. На початку свого шляху Емінем був худеньким хлопчиськом, який віддавав перевагу спортивному одягу, широким штанам, об’ємним футболкам і, звичайно, бейсболкам з шапками.

Цікаво, що він довгий час висвітлював волосся. І одна з причин, чому зараз репер виглядає зовсім інакше, це те, що він перестав це робити. 2017 року Емінем вирішив повернутися до свого натурального кольору — темно-русявого.

Читайте також:  Алкогольні напої від зірок: хто підкорив споживача

Також зовнішність Емінема дуже змінилася після того, як у нього з’явилася рослинність на обличчі. Раніше виконавець не дозволяв собі з’являтися на публіці з бородою чи навіть щетиною. Він завжди був чисто поголений. Зараз же з бородою Ем виглядає іншою людиною. До речі, шанувальники з цього приводу розділилися на два табори. Одні вважають, що з бородою виконавець виглядав більш мужнім. А інші твердять, що це не дуже, і просять повернути все, як було.

Стиль репера в одязі також з роками змінився. Звичайно, він не переодягся у смокінги з метеликами, проте став одягатися стриманіше. Емінем віддає перевагу зручний одяг нейтральних тонів. Але яскраві елементи у вигляді ланцюгів або масивних годинників додавати в образ він все ж таки любить.

Чому треки Емінема такі відомі

У той час як інші репери створювали треки про дівчат, гроші, славу і свою крутість, Емінем зачитував рядки зовсім про інше. Його тексти відрізняються глибоким змістом. А серед головних тем репера — складності життєвого шляху, соціальні проблеми, те, як не втратити себе у вирі. Посередні композиції навряд чи хтось називав би найбільшими хітами. А треки Емінема справді увійшли в історію.

За свою кар’єру Емінем отримав 15 премій «Греммі» та 44 номінації. Крім того, Емінем має і досвід у кіно. Виконавець знявся в «8-й милі» 2002 року. Фільм розповідає історію молодого білого репера з Детройта, який намагається досягти успіху в музичному бізнесі. Звучить знайоме? Фільм отримав визнання критиків, а Емінем – “Оскар” за найкращу оригінальну пісню “Lose Yourself”, яку він написав для саундтреку. Це лише крихітна частина досягнень репера. Але головне досягнення у тому, що його музика грає у навушниках людей у ​​всьому світі. Люди у захваті як від текстів, і від музичного супроводу.

Читайте також:  Як виглядала Ребел Вілсон до схуднення і чому багато хто відмовляв її змінюватися

Захотілося зараз почати прослуховувати всі альбоми Маршалла і переглянути «Восьму милю». У тебе те саме? Улюблені пісні на повторі. Таких творців у світі не так багато. Нам пощастило жити в його епоху, бути свідками його живих виступів та стежити за його кар’єрою з усіма її досягненнями та рекордами. З днем ​​народження, бунтар із Детройту!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я