В аеропортах Німеччини масштабний технічний збій

1

В аеропортах Німеччини через технічні проблеми вчора несподівано виросли великі черги на прикордонному контролі.

В аеропортах Німеччини відбувся масштабний технічний збій

У Німеччині через технічний збій у комп'ютерних системах Федеральної поліції раптово виникли значні проблеми у роботі аеропортів. У всіх міжнародних аеропортах країни до стійк прикордонного контролю вишиковуються довгі черги, оскільки суттєво зріс час проходження кордону. Технічний збій – що за ним?

Влада країни пояснює труднощі реєстрації пасажирів, що прибули масштабним збоєм у роботі IT-систем, через що співробітникам прикордонної служби доводилося вручну оформлювати пасажирів, які прилетіли з-за меж європейської зони вільного пересування (Шенгенської зони).

За даними Bild, йдеться саме про систему перевірки пасажирів, що в'їжджають. Представник поліції заявив газеті, що правоохоронцям тепер доводиться “вручну робити те, що раніше робилося автоматично”.

У результаті в аеропорту Дюссельдорфа черга на проходження кордону розтягнулася настільки, що в ній сюди доводилося провести цілу годину.

В окремих випадках пасажирам, що прилетіли, навіть не давали вийти з їхнього повітряного судна — мабуть, щоб уникнути великої тисняви ​​в залі прильотів.

Представник федеральної поліції Німеччини у Франкфурті, де розташований найбільш завантажений аеропорт країни, підтвердив технічні проблеми в роботі інформаційних систем, додавши, що причина «збою національного масштабу», що стався в п'ятницю, поки невідома.

Хронічне недофінансування ІТ-систем викликало колапс в аеропортах

Втім, представник Федеральної поліцейської спілки наголосив також, що збій є наслідком хронічного недофінансування модернізації ІТ-інфраструктури протягом трьох років.

За його словами, ситуація ставить під загрозу роботу усієї Шенгенської системи.

Причини збою досі з'ясовуються, а влада працює над відновленням роботи систем.

Попри це ситуація залишається цілком контрольованою. Влада та представники міжнародних аеропортів підкреслюють: хоч проходження німецького кордону і забирає більше часу, сам кордон залишається відкритим, оскільки загалом прикордонна служба продовжує справлятися з припливом пасажирів.

Читайте також:  Перший позов про авторські права на ІІ в Німеччині відхилено

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я