“Уїльям в абсолютному жаху”. Принц упокорився, що втратив молодшого брата назавжди

76

У ході прощання з Єлизаветою II принці Вільям і Гаррі спілкувалися, як ні в чому не бувало. Як відомо, королева, що пішла, до кінця днів своїх сподівалася посприяти примиренню онуків. Британці сподівалися, що хоч спільне горе зможе знову возз’єднати королівську родину. Але нещодавно принц Гаррі випустив широко розрекламовану книгу мемуарів, яку помітно назвав «Запасний». Ознайомившись із цим текстом, публіка жахнулася! Зважаючи на все, примирення братів тепер можна не чекати…

«Запасний»: книга образ принца Гаррі

Гучні заяви

Ні для кого не секрет, що книгу мемуарів бунтівний принц почав писати з подачі своєї дружини Меган Маркл. Вона ж організувала для майбутнього бестселера дуже активну рекламну кампанію. Найняті Меган фахівці стверджували, що таких одкровень від представника королівської родини світ ще не бачив!

Зрозуміло, любителі сенсацій накинулися на книгу як шуліки відразу ж після її появи в магазинах. Ось тільки новизни у «Запасному» мало. По суті, публіка отримала масштабну компіляцію чуток та конспірологічних теорій про королівську родину під однією обкладинкою. Доказів, як водиться, ніяких, крім клятвенних запевнень Гаррі.

Загадковий том

Критики не знають, що й думати. З одного боку, автором книги заявлено особисто принц Гаррі, і сумніватися в цьому не доводиться. З іншого боку, ніхто не знає, за яких обставин аристократ писав цю книгу. Та й подано інформацію в ній досить однобоко. Подейкують, Гаррі просто скористався можливістю виплеснути на папір свої застарілі образи під чуйним керівництвом дружини.

Офіційної реакції палацу на мемуари принца ще не було. Втім, знаючі люди стверджують, ніби «Запасний» перекреслив будь-які спроби Гаррі примиритися з сім’єю. «Вільям у шоці та жаху. Він не впізнає свого брата! Принц хоче вірити, що надія на світ у майбутньому ще залишається, але вражений грубістю Гаррі по відношенню до нього самого, його дружини, їхнього батька та всієї родини».

Читайте також:  Заяча губа та інші вади знаменитостей

Шок аристократів

Так, наприклад, Гаррі стверджує, що з’явився на світ як живого донорського матеріалу для старшого брата. За словами принца, вся родина з самого дитинства ставилася до нього як до «запаски», що ожила, для автомобіля. У ньому, мовляв, бачили корисну, можливо необхідну, але все ж таки просто річ.

Бунтівний принц довго і нудно перераховує список гріхів своїх родичів. Вільям, мовляв, ніколи насправді не вважав його за брата. Батько, Чарльз, ставився як до докуки. А Кейт Міддлтон, мовляв, щораз намагалася принизити Меган Маркл, оскільки буйно заздрила її квітучому вигляду!

Горе-мемуари

Чого вартий лише описаний Гаррі епізод, коли Вільям приїхав до нього та дружини у гості хворим. Меган, за словами Гаррі, миттю кинулася пропонувати братові чоловіка масло орегано, куркуму і різноманітну гомеопатію. «Вільям зворушився, але тут прийшла Кейт і все зруйнувала. Заборонила моєму братові використати ці ліки», – журиться Гаррі.

Того вечора, мовляв, Міддлтон особливо нервувала, оскільки заздрила красі Меган та її вмінню хизуватися в рваних джинсах. Принаймні саме так пише Гаррі. Якщо вся книга витримана в такому тоні — а, судячи з коментарів експертів, так воно і є, — шок королівської родини не дивний. Ех, адже Єлизавета II так сподівалася, що її обожнювані онуки помиряться.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я