Експерти пояснили, чому Кейт Міддлтон ніколи не буде більш впливовою, ніж зараз

13

Статус Кейт Міддлтон зараз як ніколи високий. Цікаво, що королівські експерти вважають, що нині вона якраз у зеніті слави. І навіть коли Вільям зійде на престол, а його дружина стане королевою-консортом, Кейт, навпаки, матиме меншу вагу при дворі, ніж зараз. Чому так? Адже логічно, що підвищення статусу має додати Міддлтон впливу. Експерти пояснили свою позицію.

Як змінювався статус Кейт Міддлтон при дворі

Після весілля з принцом Вільямом Кейт Міддлтон здобула титул герцогині Кембриджської. Кетрін швидко заслужила на повагу підданих. Але, щоб здобути вплив при дворі, їй знадобилося трохи більше часу. Зараз Кейт Міддлтон можна по праву назвати одним із найвпливовіших членів британська королівська сім’я.

Після відходу Єлизавети II Кейт отримала «підвищення». Відразу її почали називати герцогинею Корнуольської та Кембриджської. А 9 вересня дружина принца Вільяма отримала ще більш промовистий титул. принцеса Уельська. Вільям, відповідно, став принцом Уельським. Як кажуть експерти, зараз Кейт та Віл приблизно в рівних правах. А в деяких моментах саме Кетрін вважають босом у сім’ї.

Десять років Кейт Міддлтон не лише підтримувала чоловіка, а й спрямовувала його. Саме вона задавала тон виховання дітей та загалом того, як сім’я Кембриджів трималася при дворі. Кетрін забезпечувала стабільність у сім’ї, і багато в чому завдяки їй герцоги Кембриджські стали зразковими подружжям, на яких піддані хотіли б рівнятися. Виходячи з цього, багато хто вже давно ухвалив для себе, що саме Кейт можна вважати головною у сім’їхоч вона і намагається не показувати це і триматися з чоловіком на рівних.

Не можна заперечувати й те, що так званий Мегзит також вплинув на роль Кейт Міддлтон у королівській родині. Після того як Гаррі та Меган відмовилися від своїх королівських обов’язків та повноважень, Кейт вийшла на перший план. Це було помітно навіть за її поведінкою. Герцогиня стала відкритішою, відвертішою, а водночас і більш помітною персоною у ній.

Читайте також:  «Мірошна мрія». Алек Болдуін із дружиною святкують поповнення у сім'ї

Королівські експерти вважають, що саме зараз для Кетрін настав той самий зоряний часколи вона досягла своєї максимальної ваги при дворі. Хоча за статусом їй є куди зростати, і в майбутньому принцеса стане королевою-консортом, проте її вплив, навпаки, зменшиться.

Що втратить Кейт Міддлтон, коли Вільям стане монархом

Насамперед Кейт втратить частина своєї впливовості. Справа в тому, що, ставши королевою-консортом за нового монарха, вона, швидше за все, буде в тіні Вільяма. Кетрін не з тих, хто йтиме проти традицій і протоколу, тому, коли її чоловік зійде на престол, вона віддасть кермо першості йому. Міддлтон більше не виконуватиме в сім’ї чільну роль і зробить це за власним бажанням. Саме так вважають королівські експерти.

Все тому, що Кейт консервативний погляд на придворні ролі. «Вона чудово усвідомлює важливість інституції та свою роль у ній. Вона знає, що бути членом королівської сім’ї – це свого роду контракт»– Діляться інсайдери.

Герцог і герцогиня, принц і принцеса ці величини можна порівняти. І за вагою вони будуть приблизно однакові. Але те саме не скажеш про титули короля та королеви-консорту. Отже, Кейт просто змушена буде відійти на задній план. Так, вона, без сумніву, продовжуватиме допомагати чоловікові, підтримувати його. Але головна роль, політична та військова влада належатиме лише Вільяму. Він не зможе поділити це все з дружиною.

Як підкреслив експерт із конституційного права, роль консорту завжди полягала в тому, щоб зробити спадкоємців. Часи змінюються, але майбутній король все одно навряд чи ділитиме суверенну владу зі своєю дружиною.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я