80-річний Роберт Де Ніро у сльозах від того, що не побачить маленьку доньку дорослою

13
Роберт Де Ніро

Навесні 2023 року зірка кінострічки “Ірландець” стала батьком усьоме. Цікаво, що зізнався Де Ніро в цьому абсолютно випадково під час одного з інтерв’ю. Відтоді минув майже рік, проте на зміну батьківському щастю дедалі частіше приходить зневіра. Адже Роберт Де Ніро не побачить доньку дорослою. Подробиці, як завжди, у найближчі кілька хвилин.

Роберт Де Ніро не побачить доньку дорослою

Новина про те, що Роберт Де Ніро став батьком всьоме, стала, поза всяким сумнівом, приємною несподіванкою для шанувальників актора. Адже це вкотре стало доказом того, що чоловік не має наміру йти на пенсію і залишати світ кіно. Цікаво лише те, що знаменитість не поспішала ділитися радістю зі своєю аудиторією.

Так, наприклад, про народження сьомої дитини Де Ніро повідомив під час інтерв’ю в травні 2023 року. Журналіст висловив своє захоплення тим, що актор за роки свого життя виховав шістьох спадкоємців. “Взагалі-то сім. У мене щойно народилася дитина“, – не приховуючи гордості, відповів Роберт.

Відтоді зірка Голлівуду часто показує юну спадкоємицю громадськості, повторюючи, як сильно любить її. Однак водночас актора долають неприємні думки про майбутнє. Адже Роберт Де Ніро не побачить доньку дорослою. Бачиш, коли дівчинці виповниться 20 років, акторові вже буде 100.

“Це чудово”

Все, про що я турбуюся, просто зникає, коли я дивлюся на неї. Це чудово. Коли вона стане старшою – хто знає? Але так мило, коли вона дивиться на тебе. Вбирає тебе в себе. Думає, дивиться і спостерігає“, – не без сліз ділився чоловік у розмові зі ЗМІ.

При цьому розкривати всі карти і, зокрема, говорити про свою обраницю Де Ніро не поспішає. Хоча пара нерідко з’являється на громадських заходах. Відомо, що коханій актора 45 років. Її звуть Тіффані Чен. Познайомилися вони 2015 року під час роботи над кінострічкою “Стажер”. А вже наступного року їх застали під час поїздки до Іспанії. Що ж до спадкоємиці Роберта, то її назвали Джією Вірджинією Чен-Де Ніро.

Читайте також:  "Мама пішла". Не стало Джорджії Холт, матері співачки Шер

Роберт Де Ніро

Здавалося б, для Голлівуду суттєва різниця у віці вже давно не ознака поганого тону. Проте, поки одні вітають актора і радіють його сімейному щастю, інші не збираються закривати очі на витівки чоловіка. До таких, до речі, належать діти Роберта від попередніх стосунків. Так, наприклад, старші спадкоємці Де Ніро досі не відвідали ні нову обраницю батька, ні свою молодшу сестру.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :