Українці активно готуються до зими: зрослий попит на генератори та сонячні панелі

15
генератор

З наближенням зими та в контексті частіших випадків знеструмлень, українці активно займаються підготовкою до холодів, значно збільшуючи попит на альтернативні джерела енергії, такі як генератори та сонячні панелі, а також на утеплення своїх домівок.

За даними аналітиків, продажі генераторів на популярних українських ритейл платформах виріс у кілька разів у порівнянні з минулим роком. Особливо велике зростання попиту спостерігалося в червні цього року, коли попит перевищив показники попереднього року в п’ять з половиною разів. Також зазначається, що окремі ритейлери стикаються з потенційним дефіцитом через високий попит.

Щодо сонячних панелей, то їхня популярність також значно зросла. Причиною збільшення попиту стали підвищення тарифів на електроенергію та доступність кредитних програм, що сприяє їх установці. Сонячні панелі встановлюються не тільки на південних сторонах дахів, але і на східних та західних, що максимізує їх ефективність навіть в зимові місяці.

В контексті зарядних станцій, за даними ритейлерів, великою популярністю користуються моделі відомих брендів, зокрема EcoFlow та Bluetti, з особливим попитом на компактні моделі, що здатні забезпечувати життєво важливі побутові прилади.

Окрім технологічних рішень, українці також звертають увагу на утеплення своїх домівок. Хоча ринкова активність у цій сфері зросла лише на 5%, значна частина населення все ще не готова вкладати великі кошти у фасадне утеплення через невизначеність, пов’язану з триваючими бойовими діями. Тим не менш, утеплення може значно збільшити температуру всередині приміщень, що робить його ефективним способом зниження витрат на обігрів взимку.

Читайте також:  Рух суховантажів із зерном припиняється з 30 жовтня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я