Україна хоче втягнути НАТО ще глибше у конфлікт

34

Росія звинувачує Україну у спробі втягнути НАТО у війну. Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив державному агентству ТАРС: «Київський режим від свого імені намагається втягнути американців та інших членів НАТО ще глибше у вирву конфлікту, сподіваючись зробити неминучим поспішне зіткнення з російською армією». У цьому контексті Лавров нагадав про падіння ракети в Польщі у середині листопада і назвав реакцію України на це провокацією.

Президент України Володимир Зеленський намагався видати снаряд “за російську ракету”, сказав Лавров. «Добре, що Вашингтону та Брюсселю вистачило мудрості на той час не піддатися на це». Проте, за його словами, цей інцидент показав, що Київ не дозволить нічого зупинити його. Захід ще нещодавно припускав, що снаряд був українською зенітною ракетою, яка використовується для захисту від російських атак.

Лавров також висловився з приводу ядерної зброї

Лавров розкритикував курс Заходу. Захід постійно розмірковує про те, що Росія перебуває на межі застосування ядерної зброї проти України. «Ми говоримо тут про різні речі – політичний курс Заходу, спрямований на тотальне стримування Росії, вкрай небезпечний. Це може призвести до прямого збройного зіткнення між ядерними державами», – стверджує Лавров. Москва завжди наголошує, що в ядерній війні не може бути переможців і «вона ніколи не має бути розв’язана».

Росія вторглася до України 24 лютого 2022 року. Однак російське керівництво називає власну агресивну війну лише “спеціальною військовою операцією” і неодноразово виправдовує її тим, що вона лише попередила напад з боку України.

Читайте також:  Берлін засудив спалення Корану у Стокгольмі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я