Угруповання “Рейхсбюргер” готувало штурм Бундестагу

31

Федеральна прокуратура включає до списку підозрюваних у цій справі 61 особу.

BGH: угруповання «Рейхсбюргер» готувало штурм Бундестагу

Передбачувані лідери угруповання «Рейхсбюргер», яке було розкрито під час великої облави у грудні, як стверджується, планували насильницький штурм Бундестагу. Згідно з рішенням Федерального верховного суду (BGH), яке було опубліковано в Карлсруе, вони вже почали конкретні підготовчі дії для цього.

Загін чисельністю до 16 осіб мав вивести членів уряду та депутатів парламенту у наручниках. За даними BGH, один із обвинувачених, який перебуває у попередньому висновку, вже розвідав місця в Берліні, зробив фотографії та склав список імен політиків, журналістів та інших громадських діячів.

Групу розглядають як терористичну організацію

Колишній член Бундестагу від AfD Біргіт Мальсак-Вінкеманн, яка також була заарештована, повідомила «різних членів асоціації про час присутності членів парламенту та урядовців». Вона також планувала увійти до будівлі Рейхстагу разом із іншим обвинуваченим.

У ході рейду 7 грудня було заарештовано 25 чоловіків та жінок, 23 з яких досі перебувають під вартою. Федеральна прокуратура тепер включає до списку підозрюваних у цій справі 61 особу. Вони розглядають групу як терористичну організацію, яка хотіла повалити політичну систему у Німеччині.

Читайте також:  Бербок у Фінляндії відвідала бункер на 900 000 осіб

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я