У Єгипті розпочалася Конференція ООН щодо зміни клімату

18

Представники майже 200 країн обговорять методи боротьби із глобальним потеплінням.

У Єгипті розпочалася Конференція ООН щодо зміни клімату

У неділю, 6 листопада, в Єгипті розпочалася Конференція ООН щодо зміни клімату (COP27).

Конференція ООН щодо зміни клімату: новий курс екологічного розвитку

Представники близько 100 країн проведуть два тижні в обговоренні способів покращення екологічної обстановки та боротьби з глобальним потеплінням. Останні сім років виявилися найтеплішими з початку ведення метеорологічних записів.

На думку президента конференції та міністра закордонних справ Єгипту Самеха Шукрі, необхідно винести уроки з руйнівних кліматичних явищ у Пакистані, Африці, деяких частинах Європи та Північній Америці. Також варто задати курс екологічного розвитку, якого підтримуватимуть більшість держав.

«Цьогорічний захід — частина 30-річного шляху з моменту підписання Рамкової конвенції ООН про зміну клімату 1992 року», — сказав Шукрі.

На Конференції ООН зі зміни клімату виступив Міністр міжнародного розвитку Великобританії Алок Шарма.  Фото: Paul Adepoju/shutterstock.com

У Пакистані кількість жертв повеней та зсувів перевищила 1260. Від стихійних руйнувань постраждали понад 33 мільйони людей, що становить 15% населення країни. Понад 6 мільйонів пакистанців потребують екстреної гуманітарної допомоги. У дивовижній країні спостерігається сплеск різних інфекцій після природних катастроф.

Конференція ООН щодо зміни клімату: наслідки природних катастроф літа 2022

Президент торішньої конференції COP26, британський політик індійського походження Алок Шарма зазначив, що цілі регіони стали непридатними для життя після природних катастроф цього літа.

«Неймовірно, скільки людям довелося шукати новий будинок. Нинішній COP27 у Шарм-ель-Шейху присвячений конкретним діям», – сказав міністр міжнародного розвитку Великобританії, його цитує t-online.

Шарма: Путін посилює екологічну та економічну кризу

Британський політик не забув розкритикувати Москву за агресивну війну в Україні. Він зауважив, що дії президента Росії Володимира Путіна лише погіршують екологічну кризу.

«Жорстока та незаконна війна Росії в Україні призвела до численних глобальних криз — відсутності енергетичної та продовольчої безпеки, тиску інфляції та боргової спіралі», — заявив він.

Читайте також:  Ізраїльська армія знищила квартиру мертвого терориста

Іншою важливою темою стала фінансова допомога бідним країнам.

Конференція ООН вперше з 2016 року відбувається на африканському континенті. Очікується близько 40 000 учасників.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я