У В’єтнамі у вихідні розпочнеться Рік кішки

47

Це справжнє вторгнення домашньої кішки: маленькі, великі чи величезні – оксамитові лапи домінують на фото із В’єтнаму. Тут настає у Рік кішки. Тим часом сусідній Китай покладається на іншу тварину.

У В’єтнамі у вихідні розпочнеться Рік кішки

Чи то в аеропорту, чи в парках чи торгових центрах: У В’єтнамі оселилися незліченні, часом величезні домашні кішки. Причина проста: ці вихідні в країні на Меконгу починається Рік кішки. Згідно з місячним календарем, Тет, як називають в’єтнамський Новий рік, починається в неділю ввечері.

Рік кішки – як його зустрічають

Більшість в’єтнамців мають кілька вихідних днів, оскільки святкування триває до 26 січня. Тет вважається найважливішим святом у країні, порівнянним із Різдвом у Німеччині. Традиції включають спеціальні страви, такі як пиріжки з клейкого рису, а також феєрверки, які повинні відганяти невдачу і злих духів, а також роздачу червоних конвертів з грошима на удачу. Крім того, будинки прикрашають кумкватовими деревами та гілками квітучих персиків.

У Китаї зустрічають рік кролика

В інших країнах Азії Новий рік теж починається у ці вихідні, наприклад, у Китаї. Там, однак, починається рік Кролика. Хоча В’єтнам розділяє більшість знаків зодіаку зі своїм великим сусідом, для кролика все інакше. Існують різні теорії про те, чому в Пекіні одночасно святкують довговухого кролика, а в Ханої – «оксамитову лапу». Деякі вказують на міфологічні відмінності, інші – на плутанину через мовну схожість.

В’єтнамці вважають, що ті, хто народився в рік кішки, мають багато рис домашньої кішки: чутливість і пильність, а також розум, креативність і амбітність. Нині екземпляр висотою понад два метри височить біля входу до парку Тхонг Нхат у столиці Ханоя, серед інших місць.

Читайте також:  Китайські міста чекають напливу робітників через COVID

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я