У Telegram анонсовано нововведення для розвитку бізнесу

10
Telegram

Функціонал створений для спрощення взаємодії підприємців із своїми клієнтами, вважають розробники.

Telegram оновився до версії 10.9 і тепер месенджер поповнився набором додаткових опцій, призначених для бізнесу. Щоправда, все це поки що доступне лише для користувачів з Premium-підпискою.

Telegram Premium

Тепер просунуті користувачі зможуть додавати у налаштуваннях вітальні повідомлення нових клієнтів. А ще можна надіслати швидкі відповіді, якщо заздалегідь їх підготувати. Сюди ж можна включити як текст з эмодзи, а й медіафайли.

Повідомлення, підготовлені в розділі “Немає на місці”, будуть надсилатися в чат з клієнтом під час вашої відсутності. Крім того, з’явилася можливість вказувати графік роботи та адресу офісу своєї компанії.

Ще можна додати місце розташування, тобто відзначити у профілі, де саме знаходиться ваш офіс. Прописати адресу організації дозволили як вручну, і за допомогою визначення геопозиції на карті.

Серед інших функцій – публікація Stories з фотографіями та відео, де видно ваші товари або послуги, можливість встановлення бізнес-статусу (емодзі) поряд з ім’ям, налаштування різнокольорових тегів для чатів.

Зазначається, що список функцій для бізнесу ще доповнюватиметься. А Telegram Business взагалі можуть винести в окрему передплату, оскільки всі нові функції включені в передплату Premium тимчасово.

Отже, швидше за все, скоро ми побачимо в месенджері новий план із тарифами для підприємців.

Telegram Telegram Telegram Telegram

Читайте також:  NotCoin що це? Криптовалюта TON від Telegram

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я