Стікери в Telegram продаватимуть як NFT

9
Telegram

Месенджер активно впроваджує у своє тіло технології блокчейну, і вже давно обзавівся внутрішньою криптовалютою.

Користувачеві Telegram варто чекати великих оновлень. Нововведення анонсував автор месенджера Павло Дуров на форумі Token2049 у Дубаї.

Платформа давно працює з блокчейном – Telegram став першим месенджером, який почав токенізувати імена користувачів та продавати.

Також є можливість авторизації у мережі через блокчейн-гаманці та інші подібні функції. Дуров заявив, що у Telegram дуже люблять блокчейн, бо він асоціюється зі свободою.

На стікерах можна буде заробити

Найцікавіша “фішка”, яку анонсував мільярдер, – токенізація стікерів. Автори смішних картинок зможуть продавати свої твори як NFT.

Дуров зазначив, що на платформі щомісяця публікується понад 700 млрд стікерів, а кількість переглядів на них неймовірна.

Працюватиме це таким чином. Автори продаватимуть зображення в Telegram і отримуватимуть гроші у місцевій криптовалюті Toncoin. Платформа забиратиме собі 5% суми угоди, а решта грошей піде творцям

“Ми також віримо, що емодзі можуть стати NFT. Це майже стікери, але ви можете додати кілька емодзі в одне повідомлення”, – заявив автор Telegram.

Він також анонсував, що незабаром користувачі зможуть залишати чайові для авторів контенту через блокчейн – вони отримуватимуть 70% доходу.

У квітні користувачам Telegram стало простіше створювати свої стікери: тепер це можна робити без додаткового програмного забезпечення для редагування зображень. Тепер достатньо взяти фотографію та додати до неї будь-яке медіа, яке є на платформі.

Виплати з реклами

Нещодавно власники каналів у Telegram отримали можливість заробляти половину від контекстної реклами, яку автоматично генерує платформа.

Дуров заявив, що з 19 квітня власники каналів матимуть змогу отримувати перші виплати в Toncoin з реклами. Витратити валюту можна просування свого контенту.

Читайте також:  Перша монгольська жінка-космонавт пройде підготовку у Росії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я