У світі побільшало країн з низьким рівнем народжуваності

50

Близько 5,4 мільярдів людей живуть у країнах, де жінки мають менше 2,1 дитини.

 

У світі побільшало країн з низьким рівнем народжуваності

Багатодітних сімей дедалі менше: у всьому світі різко зросла кількість країн з низьким рівнем народжуваності. Як повідомив Федеральний інститут демографічних досліджень (BIB), близько 5,4 мільярдів людей живуть у країнах, де жінки мають менше 2,1 дитини. Це відповідає приблизно 68% населення Землі, йдеться в оцінці даних ООН.

Коефіцієнт народжуваності 2,1 дитини на одну жінку необхідний для того, щоб покоління дітей змінило покоління батьків. Це значення називається рівнем відтворення. За даними BIB, у середньому у світі жінки за своє життя народжують 2,3 дитини. Для порівняння: на початку 1960-х років загальний коефіцієнт народжуваності досі становив близько п’яти дітей на одну жінку.

У Німеччині з 1970 року народжуваність вже впала нижче за рівень підтримки чисельності населення. Той факт, що населення з того часу не скоротилося, пояснюється імміграцією, було сказано. З 2020 року Індія, яка зараз є найбільш густонаселеною країною у світі, також опустилася нижче за рівень підтримки чисельності населення.

Обговорення

Читайте також:  Як співачку Джанет Джексон критикували за рішення стати мамою у 50 років

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я