Два озброєні палестинці вбиті під час рейду в Наблусі

15

Ця операція є частиною ізраїльського наступу на Західному березі, що вже призвело до численних жертв. Військові вбили двох палестинців, які, як повідомляється, належали до «Бригад Аль-Акса».

 

Два озброєні палестинці вбиті під час рейду в Наблусі

Два озброєні палестинці були вбиті під час військової операції Ізраїлю в місті Наблус на окупованому Західному березі. Їх застрелили ізраїльські солдати під час рейду, повідомляє палестинське міністерство охорони здоров’я в Рамаллі.

За даними ізраїльських військових, обидва чоловіки підозрювалися в обстрілі поліцейської машини біля ізраїльського поселення кілька днів тому. Під час спроби їхнього арешту сталася перестрілка, додали в міністерстві.

Згідно з палестинськими повідомленнями, загиблі були членами бригад Аль-Акса, військового підрозділу руху ФАТХ палестинського президента Махмуда Аббаса.

Наблус, як і палестинське місто Дженін, вважається оплотом палестинських бойовиків. Обидва міста розташовані на півночі Західного берега. Після серії нападів ізраїльська армія проводить там дедалі нові рейди.

Лише у середу ізраїльська армія завершила свою найбільшу за останні два десятиліття військову операцію у Дженіні. Після повітряних ударів близько тисячі солдатів увійшли до міста у понеділок увечері, щоби ліквідувати там «терористичну інфраструктуру». Вони розпочали запеклі перестрілки із озброєними жителями. Дванадцятьох палестинців та одного ізраїльського солдата було вбито.

Загалом 155 палестинців уже загинули цього року в ході ізраїльських військових операцій, зіткнень або після нападів. Більшість із них – озброєні бойовики, але серед загиблих під час військових операцій є й цивільні особи. За той же період внаслідок нападів загинули 23 ізраїльтянини, один українець та один італієць.

Ізраїль захопив Західний берег річки Йордан та Східний Єрусалим під час Шестиденної війни 1967 року. Палестинці претендують на ці території як на власну державу.

Читайте також:  Навальний хоче продовжити боротьбу за вільну Росію

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я