У США дозволено вакцинацію проти лихоманки чикунгунья

9

Нова вакцина продається за назвою Ixchiq. Вона була схвалена FDA для людей віком від 18 років, які мають підвищений ризик контакту з вірусом. Вірус поширюється через комарів і може викликати лихоманку чикунгунья у людей.

У США дозволено вакцинацію проти лихоманки чикунгунья

У США вперше у світі дозволено вакцинацію проти вірусу чикунгунья, який поширений в основному в тропічних і субтропічних регіонах Африки, Азії та Америки і поширюється комарами. Вакцина від виробника Valneva може бути використана для боротьби з «зростаючою глобальною загрозою здоров’ю», пояснили у FDA. За їхніми даними, за останні 15 років було зареєстровано понад п’ять мільйонів випадків зараження.

Нова вакцина продається за назвою Ixchiq. Вона була схвалена FDA для людей віком від 18 років, які мають підвищений ризик контакту з вірусом. Вірус поширюється через комарів і може викликати лихоманку чикунгунья у людей. Експерти в галузі охорони здоров’я попереджають про можливість пандемії, оскільки комарі, які переносять вірус, продовжують поширюватись у зв’язку зі зміною клімату. За даними ВООЗ, на сьогоднішній день вірус зареєстровано у 110 країнах.

Симптоми захворювання включають сильну лихоманку та сильні болі в кінцівках та кістках. Вони можуть тривати місяцями і навіть роками, проте інфекція зазвичай не призводить до смерті. Спеціальних ліків від лихоманки чикунгунья не існує, можна приймати тільки звичайні жарознижувальні та болезаспокійливі засоби.

Обговорення

Читайте також:  Без ГМО: що означає маркування і чому ми боїмося таких продуктів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я