У штаті Юта хочуть обмежити доступ неповнолітніх до соцмереж

14

Перевірка віку та обов’язкова згода батьків: Юта – перший штат у США, який запровадив суворі правила використання соціальних мереж неповнолітніми.

 

У штаті Юта хочуть обмежити доступ неповнолітніх до соцмереж

Американський штат Юта хоче серйозно обмежити доступ неповнолітніх до соціальних мереж. Губернатор штату Спенсер Кокс підписав закон. Серед іншого він передбачає, що компанії соціальних мереж повинні перевіряти вік жителя Юти, перш ніж він зможе відкрити аккаунт.

Закон також вимагає згоди батьків або опікунів, якщо молодь хоче відкрити аккаунт. «Це перший законопроект такого роду у США. Юта є лідером у цьому питанні», – сказав Кокс.

Закон набуде чинності наступного року. Він також передбачає комендантську годину на використання соціальних мереж з 22:30 вечора до 6:30 ранку за певних умов. Також буде обмежено деякі види реклами. Цілком імовірно, що постраждалі підприємства оспорюватимуть цю ухвалу в суді. Губернатор Кокс обґрунтував закон, зокрема тим, що використання соціальних платформ може призвести до психологічних проблем серед молоді.

У четвер у США в центрі уваги виявився додаток для перегляду коротких відеороликів Tiktok. Генеральний директор Tiktok Шоу Зі Чу виступив на слуханнях у Конгресі та спробував розвіяти побоювання з приводу китайського шпигунства та впливу. Tiktok зазнає дедалі більшого політичного тиску, оскільки платформа належить китайській компанії Bytedance Group. Маючи більше одного мільярда користувачів по всьому світу, сервіс є єдиною онлайн-платформою, яка має успіх і на Заході, яка не відбувається зі США.

Читайте також:  Репресії в Росії: стає все більше політв'язнів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я