У Рівному прощатимуться з Героєм Дмитром Марцинковським

5

Дмитро Марцинковський народився у Рівному. Здобув фах системного адміністратора. Упродовж восьми останніх років працював менеджером з продажу.

“Він по 12 годин проводив за комп’ютером, хотів змін, щось кардинально інше. У червні місяці пішов добровольцем у військкомат. Дмитро не служив в армії. Його тато із 2014 року був в АТО, з березня — знову воює проти росії. Але ця служба стала для Діми новим викликом,” – розповідає дружина Героя Анна.

Дмитро з Анною разом сім років, два з них — у шлюбі. Разом втілювали спільні задуми — подорожували, побували у кількох країнах. Цього року планували поїхати в Португалію, аби побачити океан, але війна усе змінила.

“Дмитро спершу потрапив на навчання у Британію, потім на Львівщину. Тоді я дізналася, що вагітна. Діма був дуже щасливий, що стане татом. Коли ж вдалося на кілька днів приїхати, ми разом дізналися, що чекаємо на хлопчика… Діма був надзвичайно люблячий, добрий, чесний…” – продовжує Анна.

Дмитро служив у одній бригаді із батьком. Хотіли перевестися до одного підрозділу, але не встигли. Тож Дмитро вирушив на передову… Анна пригадує, як тато Дмитра дивувався, бо ж не думав, що його син буде настільки затятим воїном.

“Він дуже рідко називав мене по імені, здебільшого “кохана”. Як було там — не розповідав, беріг мене, заспокоював. Казав мені: “Кохана, не переживай, все буде добре. Просто мені треба тут трошки попрацювати і я обов’язково повернусь,” – продовжує дружина Героя.

31-річний солдат Дмитро Марцинковський загинув 9 листопада внаслідок мінно-вибухової травми, виконуючи бойове завдання із захисту Батьківщини на Донеччині.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 17 листопада, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі “Нове”…

Читайте також:  Дитячий табір Back to village запрошує на зимовий сезон

Рівненська міська рада

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я