У Німеччині подорожчали мисливські патрони: винна війна

30
Подорожчали мисливські патрони: В останні місяці мисливцям та стрільцям доводиться стикатися зі збільшенням термінів доставки та зростанням цін на боєприпаси. “Спорт став надзвичайно дорогим”, – сказав німецькому агентству друку Тіло Нейтш, регіональний спортивний директор Пфальцької асоціації спортивної стрільби. Після війни в Україні доставка боєприпасів часто забирає більше часу, додав він. “Деякі компанії віддають пріоритет виробництву боєприпасів для війни”, – сказав Нейтш.

Підвищення цін також торкається мисливців. Залежно від калібру ціни на патрони зросли на 30–60 відсотків, сказала Шанна Райс, прес-секретар Мисливської асоціації землі Рейнланд-Пфальц. «Для мисливців це ще терпимо», – наголосила Райс. «Мисливці стріляють не так часто, можливо, один або два рази на день». Більшу частину часу вони проводять у піднятому укритті. “Спортивні стрілки страждають там набагато більше”, – пояснив Рейс. «Є люди, які вважають за краще тренуватися з малими калібрами, – каже Тіло Нейтш. Це заощаджує гроші».

Українські збройні сили мають величезну потребу в боєприпасах для всіх видів зброї з моменту початку російського вторгнення в лютому 2022 року. Тому західні союзники України останніми місяцями вже поставили в захоплену країну велику кількість боєприпасів. Це, своєю чергою, створює величезний попит на боєприпаси серед виробників.

Читайте також:  Київ готується до можливого блекауту - DW

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я