У Мюнстері запровадять обмеження через зустріч глав МЗС G7

18

Для пересування зонами безпеки знадобиться посвідчення особи.

Через зустріч глав МЗС G7

У Мюнстері для мешканців запровадять обмеження через зустріч глав МЗС G7. Зустріч міністрів закордонних справ країн Великої сімки відбудеться 2–3 листопада. Зараз поліція працює цілодобово, щоб забезпечити її необхідними заходами безпеки.

Комісар поліції Мюнстера Олександра Дорндорф дала початкову оцінку необхідних заходів безпеки у центрі міста.

Де будуть обмеження через зустріч глав МЗС G7

Згідно з існуючим положенням, фіксовані зони безпеки будуть лише на Домплац та навколо ратуші. Інші місця, такі як Вестфальський музей мистецтва та історії культури, де проходитиме прес-конференція, ймовірно, будуть закриті лише тимчасово.

“Ми хочемо, щоб складнощів для людей, які живуть у цьому районі, були якнайменше”, – пояснила Дорндорф. При цьому магазини переважно центру міста в принципі працюватимуть. Але згідно з поточним станом планування роздрібна торгівля в деяких частинах площі Принципалмаркт буде недоступна протягом двох днів саміту.

Мешканці зможуть увійти до зони безпеки. Також це стосується і тих, у кого призначена зустріч із лікарем або інша зустріч, яку не можна перенести. Але вони повинні мати при собі, наприклад, посвідчення особи, а також документи, що підтверджують зустріч.

Через зустріч глав МЗС G7 перекриють центр Мюнстера.  Фото: muenster.polizei.nrw

Поліція також радить людям закладати великий запас часу для важливих зустрічей у місті. Однак оцінити конкретні терміни проведення зустрічі G7 на даному етапі неможливо.

“Це буде непросто і в дні роботи, оскільки план спільних заходів змінюватиметься дуже динамічно”, – сказала Дорндорф.

Мешканців поінформують листівками

У межах зазначених зон безпеки поліція за підтримки міської влади вже почала особисто інформувати мешканців і торговців про обмеження, що готуються. У тому числі за допомогою листівок. Крім того, поліція Мюнстера надає інформацію про обмеження у будні з 7 до 16 години по гарячій лінії 0251 275-1017.

Читайте також:  Світлофорна коаліція демонструє єдність лідерів

«Велика кількість дзвінків на нашу гарячу лінію, що діє, для громадян показує, наскільки ця зустріч зачіпає всіх жителів Мюнстера і мешканців за його межами. Тому ми продовжимо спілкування із максимальною прозорістю», — пояснила Олександра Дорндорф.

Крім того, поліція постійно надає інформацію у соціальних мережах Facebook, Twitter та Instagram, а також на веб-сайті поліції Мюнстера.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я