У кого із зірок проблеми з ментальним здоров’ям

47

Часто здається, що багаті і знамениті не можуть мати жодних проблем. Їхнє життя ідеальне. Але за сяючими усмішками зірок можуть ховатися зовсім не радісні емоції. Для когось ціна слави виявилася надто великою, а когось і в дорослому житті мають дитячі травми. Зірки з психічними розладами — те, що сьогодні поговоримо. Ми підготували добірку зі знаменитостями, які колись страждали (або продовжують досі) від депресій, розладів, стресів тощо. Серед знаменитостей ти знайдеш Леді Гагу, Анджеліну Джолі, принца Гаррі, Елтона Джона, Адель та інших.

Зірки з психічними розладами

Дакота Джонсон

Зірка Дакоти Джонсон зійшла після зйомок у фільмі “50 відтінків сірого”. Зараз актриса вже трохи звикла до всесвітньої слави і нормально реагує на те, що вона стала популярною та відомою. Але раніше Дакота раз у раз зазнавала панічних атакнавіть коли навколо було не так багато людей, але вони дивилися на неї. Найчастіше це траплялося під час прослуховувань та кастингів. Акторка-початківець так сильно переживала, що іноді від нервів не розуміла, що робить. На щастя, згодом Дакота навчилася себе заспокоювати та контролювати.

Леді Гага

Співачка та актриса Леді Гага довгий час перебувала у депресії. Вона не очікувала, що бути знаменитою не так легко. Коли Леді Гага була на вершині слави, їй навіть довелося взяти паузу в кар’єрі. Співачка перестала адекватно сприймати реальність та підсіла на антидепресанти. Тепер у неї все налагодилося. Знаменитість не лише записує нові хіти, а й знімається у фільмах. Також Леді Ґаґа випустила свою книгу.

Принц Гаррі

Психічні розлади принца Гаррі родом із дитинства. Ти знаєш, що він втратив маму, коли ще був дитиною. У той період Гаррі вчинив максимально неправильно (винуватити 12-річного хлопчика в цьому, звичайно ж, не варто): він пригнічував свої емоції та біль втрати. У результаті все це вже в зрілішому віці вилилося в депресію. Гаррі був на межі нервового зриву. Принц довго вдавав, що все чудово і життя прекрасне. Але це було негаразд. Впоратися з важким емоційним станом Гаррі допоміг психолог. А також порада старшого брата зайнятися боксом. Весь негатив рудоволосий принц виплескував, коли бив грушу.

Читайте також:  Які костюми на Хелловін обрали собі зірки цього року

Анджеліна Джолі

Красуня Анджеліна теж довго вміло ховала свої проблеми за сяючою посмішкою. Вперше з труднощами емоційного та психологічного плану вона зіткнулася ще у дитинстві. Батьки Джолі розійшлися, і це дуже вдарило по дівчинці. Потім на актрису впала велика слава. І це лише посилило ситуацію. У той період Анджеліна не просто регулярно займалася самобичуванням, у неї проскакували думки накласти на себе руки. Добре, що зірка вчасно схаменулась, а фахівці змогли допомогти їй повернути душевну рівновагу.

Адель

Британська співачка Адель теж неодноразово перебувала у депресивному стані. Перші тривожні дзвіночки були ще у 10-річному віці. Тоді не стало діда Адель. Згодом усе нібито налагодилося. Але проблеми повернулися, коли співачка стала матір’ю. Їй здавалося, що вона нікудишня батько і все робить неправильно. Зараз із ментальним здоров’ям Адель все гаразд. Вона, щаслива і схудла, насолоджується дорослішанням свого сина.

Елтон Джон

Співак, піаніст та композитор через свій психічний розлад навіть потрапив до реабілітаційного центру. Елтон мав розлад харчової поведінки, а саме булімію. З іншого боку, він вживав психоактивні речовини. На щастя, у центрі Елтону Джону допомогли. Також на нього благотворно вплинуло велике кохання.

Мел Гібсон

Всі, хто колись спілкувався або працював з Мелом Гібсоном, кажуть, що він справжній добряк і веселун. Але часто це все було лише антуражем, за яким актор ховав свій маніакально-депресивний психоз. Іноді проблема все ж таки проривалася назовні, і тоді Гібсона сильно критикували. Це стосувалося, наприклад, його проявів гомофобії та антисемітизму. До нього навіть приклеїлося прізвисько «Знедолений Голівудом». Нині в актора, схоже, все налагодилося. Він вкотре одружився, зайнявся собою, своїм тілом. Гібсон збирається повернутися до кіно.

Читайте також:  Як вийти з депресії?

Хто зі знаменитостей у цьому списку здивував тебе найбільше? Поділися з нами в коментарях.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :