Як постраждали знаменитості, які зіткнулися з неадекватними витівками фанатів

39

Часто шанувальники так фанатіють від своїх кумирів, що переходять межі дозволеного. Неадекватні фанати в емоційному пориві можуть навіть зашкодити знаменитостям. З цим стикалися багато зірок. І якщо хтось терпимо ставиться до подібного і продовжує, наприклад, свій концерт після інцидентів, інші сильно ображаються і йдуть зі сцени. У нашому сьогоднішньому матеріалі історії про Джастіна Бібера, Біллі Айліш, Гаррі Стайлса та інших.

На які вибрики здатні неадекватні фанати

Майлі Сайрус

Якось співачку та актрису Майлі Сайрус не на жарт налякала її шанувальниця. Під час концерту дівчина спромоглася прорватися на сцену до Майлі. Вона підбігла до артистки і досить грубо схопила її за плече. Хто знає, що було на думці у фанатки. Вона просто не встигла нічого вдіяти, бо охорона вчасно зреагувала. Але Майлі була вражена і навіть налякана. Щоправда, як справжній професіонал вона все ж таки відпрацювала концерт до кінця навіть після інциденту.

Джастін Бібер

Поп-співак Джастін Бібер не так терпимо ставиться до витівок фанатів, як Майлі Сайрус. Шанувальники часто викликають гнів у виконавця. Якось він виступав на концерті в Норвегії. Фанати так бурхливо реагували на зірку, що почали лити воду на сцену. Це небезпечно, адже артист міг послизнутися та травмуватися. Бібер це розумів, тож почав прибирати воду. Тоді шанувальники взагалі розлютилися і стали буквально виривати ганчірку з рук Джастіна. Він був у сказі і зупинив концерт. Артист просто пішов зі сцени та не повернувся.

Також на концерті в Дубаї Бібер довелося тікати від неадекватного фаната, який прорвався до нього. Охорона намагалася відтягнути шанувальника, але той встиг зачепити піаніно. Інструмент упав, а сцену було пошкоджено.

Читайте також:  Бред Пітт ніяк не почне нове життя

Pitbull

Американського репера також часто виводять із себе фанати. Був у нього один шанувальник, який постійно жбурляв виконавцю гроші на сцену. Pitbull вирішив розібратися з цим і покликав до себе на сцену, щоб присоромити. Фанат своїх помилок не зрозумів і знову прямо на сцені перед натовпом інших фанатів шпурнув реперу гроші в обличчя.

Біллі Айліш

Знаменита співачка зазвичай намагається бути зі своїми шанувальниками на одній хвилі. Вона спілкується з ними, дозволяє торкатися, виходить до фанів. Але одного разу за такий свій підхід Айліш поплатилася дорогоцінним кільцем. Вона йшла до сцени живим коридором, де кожен намагався доторкнутися до зірки. В результаті після цього Біллі виявила, що хтось зняв з її пальця обручку. Співачка зазначила, що не ображається ні на кого. Вона, мовляв, сама в цьому винна.

Гаррі Стайлс

У британського артиста Гаррі Стайлса із фанатами своя історія. Цікаво, що шанувальники завжди хочуть його нагодувати. Чому б вони ще постійно кидали співаку їжу на сцену. Якось Гаррі полетіли нагетси. Ще був випадок, коли фанат почав кидати у артиста круглі тверді цукерки. Одну із солодощів шанувальник запустив просто в око Стайлсу. Співак не міг розплющити очей і постійно його чухав, але концерт не зупинив.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я