Тома Круза вважали розумово відсталим, а Кейт Міддлтон завжди обзивали. Кого із зірок ображали у школі

100

Чи можеш ти назвати шкільний період найкращими роками свого життя? Том Круз, Вікторія Бекхем, Кейт Міддлтон та деякі інші знаменитості навряд чи. У ніжному віці вони пережили знущання у школі. Когось дражнили, обзивали, ображали, а хтось зіткнувся навіть із фізичними приниженнями. Звичайно, це все в минулому, і тепер знаменитості можуть спокійно згадувати пережите. Вони досягли висот. А де їхні кривдники?

Зірки, які пережили знущання у школі

Джордж Клуні

Шкільні роки знаменитий актор називає найгіршими у своєму житті. Для однокласників він був об’єктом глузувань. Сталося це через те, що у старшій школі у Джорджа була паралізована половина особи. Дійшло до того, що він не міг розплющити одне око. Проблема передалася Клуні від батька. Але інші діти не сприйняли хлопчика з розумінням, а, навпаки, почали його цькувати. Навіть придумали прізвисько, яке дуже ображало Джорджа, Франкенштейн. Все у Джорджа Клуні налагодилося лише у новій школі після переїзду.

Вікторія Бекхем

Для однолітків Вікторія була живою мішенню. І це метафора. Однокласники не гидували взяти з землі шматок бруду та запустити їм у Вікторію. Крім того, дівчинку дражнили, даючи прізвиська: Липка Вікі, Обличчя в прищах тощо. Чим майбутня знаменитість викликала таке ставлення до себе? Вікторію не злюбили, бо вона була із забезпеченої родини. Щоранку дівчинку до школи відвозив особистий водій дорогим авто. Вікторія мала багато з того, що інші діти не могли собі дозволити. Ось так заздрість однолітків тоді і зіграла злий жарт із майбутньою дружиною Девіда Бекхема.

Том Круз

Тільки уяви, Том Круз у шкільному віці змінив 15 навчальних закладів. І річ не в тому, що родина переїжджала чи були інші обставини. У школах просто не хотіли мати справу з таким учнем. Що ж не так було з Томом? Виявляється, його вважали буквально розумово відсталим. Справа в тому, що через дислексію хлопчик погано читав та писав. Говорив він також із помітним акцентом. Якщо навіть педагоги іноді зневажливо ставилися до Тому, то нескладно здогадатися, як поводилися з ним діти. Над Крузом знущалися, його били. Щоправда, із віком хлопець навчився відповідати кривдникам. А зараз дивишся на цього красеня і не віриш, що таке могло відбуватися з ним.

Читайте також:  У школі на Рівненщині виготовляють енергетичні батончики для ЗСУ

Кейт Міддлтон

Улюблениця британців Кейт Міддлтон не завжди була такою. Так, Кейт зберегла свій м’який характер і добрий характер. Але у дитинстві це вилазило їй боком. Через те, що Кейт не могла за себе постояти, однокласники вибрали її метою знущань. Кейт обзивали, часто крали речі з її шкільної шафки. А якось, як розповіла в одному з інтерв’ю однокласниця нинішньої принцеси, Кейт публічно принизили. У школі була традиція оцінювати красу дівчат за десятибальною шкалою. Міддлтон отримала одні двійки та одиниці.

Майлі Сайрус

Бідолашну Майлі Сайрус до того зацькували в школі, що вона перевелася на домашнє навчання. Дівчинка не вважала за потрібне всім подобатися і завжди відрізнялася прямотою. Але за це однокласники її карали. Діти навіть створили особливий клуб — «АнтиМайлі». Зі здриганням співачка згадує той день, коли однолітки закрили її в туалеті. Дівчинка просиділа там цілу годину, кричала і била кулаками у двері та стіни. Але визволяти школярку ніхто особливо не поспішав.

Шарліз Терон

Акторка Шарліз Терон пережила у школі справжню драму, якщо не сказати трагедію. Її вважали гидким каченям. Дівчинка носила окуляри з товстими лінзами і не мала популярності у хлопців. Але трагедія, звісно, ​​не в цьому. Коли Шарліз була в юному віці, її мати, боронячись від батька-алкоголіка, застрелила його. Зрозуміло, від громадськості це не приховати. У школі Шарліз почали називати дочкою карної злочинниці (Усім було начхати, що в суді стрілянину визнали актом самооборони). Над Шарліз знущалися як учні, а й педагоги. Пощастило, що як тільки мати про це дізналася, одразу забрала дівчинку з того навчального закладу.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я