У Берліні не підраховано ще 450 виборчих бюлетенів

19

На виборах у Берліні СДПН випередила «зелених» лише на 105 голосів. Через помилку кілька сотень голосів тепер мають бути перераховані. Чи мають соціал-демократи побоюватись за своє друге місце?

 

У Берліні не підраховано ще 450 виборчих бюлетенів

Через два дні після повторних виборів у Берліні голоси з приблизно 450 виборчих бюлетенів, що залишилися лежати на вулиці, все ще мають бути підраховані та додані до результатів. Ось що сказав Штефан Брехлер, уповноважений на вибори штату.

За словами Брехлера, «бюлетені, очевидно, прибули до району Ліхтенберга досить пізно і були залишені під час підрахунку голосів у неділю». Неясно, як стався збій, це ще належить з’ясувати відповідальну окружну виборчу комісію. В окружному виборчому бюро були проблеми зі зв’язком, «бюлетені були, але були передані неправильно» – повідомляв раніше Der Spiegel. Згідно з попередніми результатами виборів до Палати представників Берліна на даний момент, СДПН посідає друге місце, випереджаючи «Зелених», які посідають третє місце, лише на 105 голосів.

Брехлер сказав, що голоси будуть підраховані протягом найближчих кількох днів, після чого буде оголошено результат. «Важливо, щоб жодного голосу не було втрачено». Брехлер не розкрив точну кількість листів, сказавши, що цифра 450 – це приблизно «порядок цифр». На даний момент, сказав він, немає жодних ознак того, що відбулися якісь кримінальні інциденти.

.

Читайте також:  Спори про компроміс ЄС щодо біженців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я