Путін цілує диявола на масляній ході в Кельні

126

Натхненням став соціалістичний братній поцілунок: Володимир Путін дуже близький до диявола і цілується з ним – на тематичній ході.

 

Путін цілує диявола на масляній ході в Кельні

Цього року президент Росії Володимир Путін бере участь у ході на масляну в Кельні у двох іпостасях: На одному плані його можна побачити у соціалістичному братньому поцілунку: Путін цілує диявола. За мотивами старої фотографії з Брежнєвим і Колем, що цілується. На іншому – образ вампіра Носферату, який пропускає світ через м’ясорубку.

Поплавки ходи, яка цього разу святкує своє 200-річчя, були представлені на ярмарку у Кельні у вівторок.

Екс-президент США Дональд Трамп теж «повернувся на вечірку»: у трубці та окулярах для підводного плавання він виходить із золотого унітазу, тримаючи в руках маленький прапорець з написом «Trump 2024» – отже, він хоче знову вступити в гонку за вищий пост у як кандидат від республіканців. Підприємець Ілон Маск постає в образі лиходія із золотим пістолетом у руці та білою кішкою на колінах.

Від соняшника до м’ясоїдної рослини

Розглядається також федеральна політика. Платформа з девізом «Нехай кажуть квіти» присвячена «зеленим», яким зараз доводиться на компроміси в уряді. “Зелена ідеологія” символізується класичним символом соняшника, “зелена реальна політика” – м’ясоїдною рослиною.

Тим часом, міністр економіки Роберт Хабюк у пошуках нових постачальників енергії служить габаритному шейху. Канцлера Німеччини Олафа Шольца обвиває восьминіг з обличчям голови КНР Сі Цзіньпіна – натяк на спірні китайські угоди, подібні до тієї, що була укладена в порту Гамбурга. Лідер AfD Аліса Вайдель лиже чоботи Джорджії Мелоні, одягненої як домінатрікс – першої жінки та першого правого популіста, який дістався до вершини італійського уряду.

Читайте також:  Північна Корея інформує Японію про запуск супутника, що планується.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я