у Байдена може з’явитися внутрішньопартійний суперник

14

Президент США Джо Байден ще офіційно не оголосив про висунення своєї кандидатури на пост президента в 2024 році, але внутрішньопартійний суперник уже чекає на нього на крилах. У 2020 році вона зазнала передчасної невдачі.

 

Гонка за Білий дім: у Байдена може з’явитися внутріпартійний суперник

У президента США Джо Байдена може з’явитися внутрішньопартійний суперник, якщо він знову вступить у гонку за Білий дім.

Маріана Вільямсон, 70-річна письменниця, натякнула на свою заявку на президентську номінацію. На питання про те, чи балотується вона, вона відповіла в Medill on the Hill: «Ми зараз розмовляємо телефоном, але якби ми були в FaceTime, ви побачили б, як я підморгую». Потім вона пояснила причини своєї кандидатури у статті, опублікованій у четвер. У США олігархи, компанії з видобутку викопного палива чи виробники зброї «висмоктують соки з демократії», – цитує її Medill on the Hill.

Вільямсон хотіла потрапити до Білого дому від демократів уже 2020 року. Але вона вибула з гонки до початку праймеріз партії через погані результати опитувань. В останні тижні з’явилися припущення, що Вільямсон хоче зробити ще одну заявку на висування Демократичної партії. Автор бестселерів з самодопомоги сама підігрівала ці чутки. У минулому вона також балотувалася на іншу політичну посаду як безпартійна. Тепер вона оголосила про «важливу заяву», яку буде зроблено на початку березня. Якщо Вільямсон офіційно вступить у демократичні перегони, її шанси стануть майже безнадійними.

Президент США Байден ще офіційно не оголосив про намір знову балотуватися на президентських виборах 2024 року. Проте 80-річний демократ уже заявляв про свій намір у минулому. Очікується, що незабаром він кине свій капелюх у кільце. Тоді він не повинен зіткнутися із серйозною конкуренцією у своїй партії. В даний час Байден обтяжений справою, пов’язаною із секретними документами часів його роботи віце-президентом, які нещодавно були знайдені у його особистих кімнатах. Міністерство юстиції призначило спеціального слідчого.

Читайте також:  Жаїр Болсонару не хоче бути лідером опозиції

Від республіканців на пост президента претендують екс-президент Дональд Трамп та колишній посол США в ООН Ніккі Хейлі.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я