Тропічний шторм “Фредді” забрав життя 522 людей

42

Циклон «Фредді» вирує у південно-східній Африці вже більше місяця. Це найтриваліший циклон в історії, і кінця поки не видно.

 

Тропічний шторм «Фредді» забрав життя 522 людей

Тропічний шторм «Фредді» спричинив загибель щонайменше 522 людей у ​​трьох країнах південно-східної Африки – Малаві, Мозамбіку та Мадагаскарі. За даними влади найбільше постраждала збідніла Малаві, де кількість загиблих зросла до 438 осіб, за даними агентства боротьби зі стихійними лихами. У четвер влада Малаві повідомляла про 326 загиблих.

Близько 345 000 людей у ​​країні постраждали від злив, повеней та зсувів. Десятки тисяч залишилися без даху над головою. Уряд оголосив надзвичайний стан у регіоні, що найбільш постраждав, на півдні Малаві.

Минулої п’ятниці циклон вдруге за місяць залишив після себе слід руйнувань на південному сході Африки. У Мозамбіку, за словами президента Філіпе Нюсі, загинуло щонайменше 67 людей. У острівній державі Мадагаскар також загинуло щонайменше 17 людей.

“Фредді” вперше вийшов на сушу 21 лютого

“Фредді” вперше вийшов на сушу 21 лютого – на Мадагаскарі. Звідти шторм рушив до Мозамбіку, а потім назад через Індійський океан. 11 березня «Фредді» вдруге досяг Мозамбіку, а також Малаві.

За даними Всесвітньої метеорологічної організації (ВМО), шторм, що вирує вже більше місяця, ймовірно, стане найтривалішим циклоном з початку обліку погодних умов. “Фредді” був оголошений циклоном 6 лютого. В даний час на півдні Африки йде сезон циклонів, який може принести дощі та сильні шторми до березня чи квітня.

.

Читайте також:  Рекордний обсяг метамфетаміну вилучила митниця Гонконгу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я