Трамп-молодший ухилився від причетності до шахрайства

8

Коли Дональд Трамп переїхав до Білого дому, його сини взяли на себе керування його імперією нерухомості. Саме тому вони опиняються у судовому процесі у справі про відчуження активів.

Трамп-молодший ухилився від причетності до шахрайства

Старший син колишнього президента США Дональда Трампа заявив у ході судового процесу у справі про шахрайство в Нью-Йорку, що він не має жодного відношення до фінансових документів, які фігурують у звинуваченні. «Я не брав участі у створенні цих документів»– заявив Дональд Трамп-молодший у середу (за місцевим часом) у суді Нью-Йорка. “Над ними працювали бухгалтери, за це їм і платять”, – додав він.

На питання прокурора Коллін Фаерті про те, хто очолив сімейний бізнес Trump Organization після того, як його батько переїхав до Білого дому у січні 2017 року, він відповів: «Я, мій брат (Ерік) та Аллен Вайссельберг», колишній фінансовий директор, який був засуджений до ув’язнення за податкове шахрайство у 2022 році.

45-річний Дональд Трамп-молодший, як і його батько та молодший брат Ерік, звинувачується в тому, що протягом багатьох років роздмухував активи сімейної імперії нерухомості, щоб отримати вигідніші умови щодо кредитів та страховок. Обидва сини є виконавчими віце-президентами компанії Trump Organisation, що володіє численними об’єктами нерухомості, готелями та полями для гольфу. Вони обоє мають бути допитані, а також може бути допитана старша дочка Трампа Іванка. Проте вона вже не є відповідачем у справі.

Шахрайство Трампа вже встановлено – суму штрафу ще не визначено

Раніше екс-президент Трамп обрушився з критикою на суддю, який веде процес. «Дайте спокій моїм дітям, Енгорон», – написав Трамп на своїй інтернет-платформі Truth Social судді Артуру Енгорону. Раніше суддя оштрафував Трампа на 10 тис. дол. за блюзнірство стосовно співробітників суду.

Читайте також:  Скоро знову переходитимемо на літній час, але чи допомагає переведення годинника знизити споживання енергії?

Генеральний прокурор штату Нью-Йорк Летиція Джеймс подала позов проти Трампа та його синів у вересні 2022 року. До початку судового процесу на початку жовтня їй уже вдалося досягти важливого юридичного успіху: суддя Енгорон ухвалив, що Трамп завищив вартість активів своєї нерухомості і тим самим здійснив «шахрайство». Таким чином, у ході цивільного процесу основна увага буде приділена питанню про те, наскільки високим буде покарання.

Генеральний прокурор Джеймс, зокрема, вимагає накласти штраф у розмірі 250 млн дол. (236 млн євро). Вона хоче заборонити Трампу та двом його старшим синам займатися бізнесом у Нью-Йорку. У рамках цього розгляду екс-президенту не загрожує ув’язнення.

Крім цивільної справи, екс-президенту висунуто звинувачення у чотирьох кримінальних справах. Два звинувачення стосуються спроб правого популіста скасувати результати президентських виборів 2020 року і тим самим зберегти свою владу.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я