Торги акціями WeWork призупинено

9

Минулого вівторка минув 30-денний термін, протягом якого WeWork мала погасити свої векселі.

Торги акціями WeWork призупинено

Нью-Йоркська фондова біржа (NYSE) призупинила торги акціями компанії WeWork, яка займається орендою офісів. Причиною стало те, що від компанії очікувалося оголошення новин. Минулого тижня вже з’явилися чутки про те, що WeWork планує на цьому тижні подати заяву про банкрутство в Нью-Джерсі, щоб узяти під контроль свої борги.

Стартап, який свого часу оцінювався в 47 млрд доларів і підтримувався японським технологічним інвестором Softbank, зараз коштує на біржі всього 44 млн доларів. WeWork ніколи не був у мінусі. Плани зі скорочення витрат настільки, щоб компанія хоча б перестала спалювати гроші, провалилися через слабкість ринку офісної нерухомості.

Минулого вівторка минув 30-денний термін, протягом якого WeWork мала погасити свої векселі. Проте компанія пропустила цей термін. Рейтингове агентство Fitch кваліфікувало це як «обмежений кредитний дефолт» і відповідно знизило рейтинг зобов’язань WeWork на загальну суму 1,4 млрд. дол. .

Коли спорожніли офіси

Кілька років тому WeWork стала застереженням для надмірно переоцінених американських стартапів, а нещодавно знову потрапила в халепу. Ще в серпні компанія зізналася, що має «значні сумніви» щодо подальшого існування через її збитки та очікувані потреби у готівці.

Під час пандемії коронавірусу офіси по всьому світу спорожніли, бо люди працювали з дому. Навіть після того, як пандемія вщухла, WeWork зазнає труднощів із заповненням офісних площ. Водночас необхідно оплачувати оренду будівель та обслуговувати борги. У 2021 році WeWork все ж таки вдалося вийти на біржу за допомогою диверсії – злиття з вже зареєстрованою на біржі компанією, що продає бланки чеків. Минулого вівторка перед обвалом на позабіржових торгах WeWork коштувала ще близько 120 млн. дол.

Читайте також:  У США дозволено вакцинацію проти лихоманки чикунгунья

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :