Байден поступається Трампу в 5 із 6 ключових штатів США

11

“На президентських виборах 2020 року Байден виграє у Трампа у всіх 6 штатах”.

Байден поступається Трампу в 5 із 6 ключових штатів США

За рік до президентських виборів у США справи у чинного президента Джо Байдена, судячи з результатів опитування, не найкраще. Газета New York Times повідомила про результати опитування, проведеного спільно з коледжем Siena College, згідно з якими Байден поступається кандидату від республіканців Дональду Трампу в 5 з 6 найважливіших спірних штатів. Однак похибка становить від 18 до 48%.

У ході опитування з 22 жовтня по 3 листопада було опитано 3662 виборці у 6 штатах – Вісконсіні, Аризоні, Джорджії, Неваді, Мічигані та Пенсільванії. «Опитування показало, що обидва кандидати непопулярні, але виборці найчастіше зганяють своє невдоволення на президенті»– пише New York Times.

За даними опитування, лише у штаті Вісконсін лідирує демократ Байден. У штатах, що «вагаються» Аризоні, Джорджії, Неваді, Мічигані та Пенсільванії – штатах, в яких особливо сильно суперничають демократи та республіканці, – Трамп лідирує з відривом від 4 до 10%, як пише New York Times. “На президентських виборах 2020 року Байден виграє у Трампа в усіх 6 штатах”, – продовжує газета.

Трампу більше довіри з економічних питань

За даними газети, недоліком Байдена в опитуванні виявився, зокрема, його вік, хоча він всього на 4 роки старший за свого найвірогіднішого опонента Трампа. Більшість – 71% – висловили думку, що 81-річний Байден надто старий для того, щоб бути компетентним президентом. Навпаки, 39% респондентів погодилися або певною мірою погодилися з тим, що Трамп занадто старий.

59% проти 37% респондентів заявили, що довіряють Трампу більше, ніж Байдену, коли йдеться про економіку. Респонденти також віддають перевагу Трампу у питаннях імміграційної політики та національної безпеки. Найсильнішим питанням для Байдена були аборти. Тут виборці надали йому на 9% більше довіри, аніж Трампу.

Читайте також:  Південна Корея тужить за загиблими в Сеулі

Серед демократів президент Байден балотується на другий термін без серйозної конкуренції. Серед республіканців колишній президент Трамп зараз значно випереджає в опитуваннях кандидатів від своєї партії. Таким чином, все може звестися до ще однієї гонки між ними. Хто зрештою стане офіційним кандидатом від тієї чи іншої партії, визначатиметься за кілька місяців до виборів на внутрішньопартійних праймеріз.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я