Threads – піар хід чи плагіат?

12
Threads

Threads, конкурент Twitter, створений компанією Meta, нарешті з’явився після місяців чуток, витоків і виклику мільярдерського бою в клітці між Марком Цукербергом та Ілоном Маском. Тепер ви можете отримати доступ до нової платформи з її десктопного сайту Threads.net або завантаживши додаток для iOS та Android. (Якщо ви не бачите його на iOS або отримуєте помилку, спробуйте примусово вийти з App Store і повернутися назад).

В інтерв’ю про запуск Threads Алексу Хіту з The Verge керівник Instagram Адам Моссері сказав: “Очевидно, що Twitter був першопрохідцем у цій сфері… але з огляду на все, що відбувалося, ми подумали, що є можливість створити щось відкрите і корисне для спільноти, яка вже користується Instagram”.

У Threads можна створювати текстові пости до 500 символів, а також ділитися фотографіями та відео тривалістю до п’яти хвилин. Додаток виглядає відносно схожим на Twitter, з мінімальним інтерфейсом і можливістю вподобати, прокоментувати, перепостити та поділитися темами. Оскільки Threads тісно пов’язаний з Instagram, ви можете увійти в систему, використовуючи своє ім’я користувача Instagram, і легко стежити за тими самими людьми, за якими ви стежите на іншій платформі.

Як і в Instagram, головна стрічка Threads містить як рекомендований контент, так і пости від людей, на яких ви підписані. Однак, схоже, що тут немає можливості перемикатися між потоками рекомендованого контенту і контенту для підписки, як у Твіттері, але це завжди може бути додано Meta пізніше.

Meta поширює деякі з функцій контролю конфіденційності Instagram на потоки, наприклад, можливість відфільтровувати певні слова у відповідях. Ви також можете обмежити коло тих, хто може відповідати на ваші теми: всі користувачі платформи, люди, за якими ви стежите, або тільки користувачі, яких ви згадали у своєму дописі.

Читайте також:  IBM припинить розміщення реклами на платформі X

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я