Терор в Ізраїлі: зустріч із мусульманськими об’єднаннями

7

Державна канцелярія землі Північний Рейн-Вестфалія запросила представників мусульманських асоціацій для обговорення соціальної згуртованості.

Терор в Ізраїлі: зустріч із мусульманськими об'єднаннями

Терор в Ізраїлі: зустріч із мусульманськими об’єднаннями

Державна канцелярія Північного Рейну-Вестфалії запросила на зустріч мусульманські об’єднання. Головне питання зустрічі: терор в Ізраїлі.

Одне з об’єднань – «Дітіб» – висловило своє здивування тим, як спілкується уряд землі. В опублікованому в неділю відкритому листі ісламської релігійної громади Ditib NRW до голови державної канцелярії Натанаеля Лімінські (ХДС) йдеться, що запрошення цього понеділка було проінструктовано ЗМІ. Дітіб висловив своє обурення вибором слів у запрошенні та тим, що цей вибір слів з’явився у ЗМІ та став предметом обговорення.

У запрошенні міститься заклик «чітко та недвозначно дистанціюватися від злочинів терористів», а також заклик не допускати пропаганди терору та ненависті у Німеччині. Це передбачає «злочин з боку нашої асоціації», – нарікають автори Ditib. У листі Державної канцелярії складається враження, «що ісламські релігійні громади мають бути спочатку наставлені на правильній позиції» і що «мається на увазі неправда». «Ми – мусульманські об’єднання – є частиною рішення, а не проблеми – це посилання є головним».

Державне об’єднання «Дитиб» пише, що воно засудив напад ХАМАС на Ізраїль «найрішучішим чином» і продовжує це робити. Попри думку державної канцелярії, мусульманські об’єднання «чітко відреагували» на терор. Вони внутрішньо обговорювали, чи взагалі варто приходити на зустріч з урядом, але потім вирішили це зробити. “Ми сподіваємося на конструктивний обмін думками”.

Щодо Ізраїлю та Гази, то в листі Дитиба йдеться: «Ми молимося за тисячі невинних жертв цього конфлікту. Це стосується як безневинних жертв з боку ізраїльського цивільного населення, і з боку палестинців». Він зазначив, що наразі звучить заклик до припинення бойових дій. «Адже смерть будь-якої людини рівносильна загибелі всього людства (Коран 5:32)».

Після терористичної атаки ХАМАС на Ізраїль, що сталася понад тиждень тому, палестинців підтримала і частина населення Німеччини. Пропалестинські демонстрації у кількох містах землі Північний Рейн-Вестфалія у суботу пройшли переважно мирно.

Читайте також:  Кубицьки проти заходів корони - Дамен закликає до обережності

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я