Тейлор Свіфт відклала концерт у Ріо через спеку

30

У п’ятницю на концерті Тейлор Свіфт у Ріо-де-Жанейро втратила свідомість її прихильниця і померла в лікарні.

Тейлор Свіфт відклала концерт у Ріо через спеку

Після загибелі шанувальниці на концерті в Ріо-де-Жанейро Тейлор Свіфт відклала концерт у бразильському мегаполісі через сильну спеку.

«Ми вирішили відкласти сьогоднішній виступ через екстремальні температури в Ріо», – Написала вона у своєму Instagram. «Безпека та благополуччя моїх шанувальників, колег та членів команди завжди на першому місці».

В даний час Бразилія страждає від сильної спеки. У суботу вдень у Ріо було зафіксовано 42,5 градуси. У п’ятницю на концерті Тейлор Свіфт на стадіоні Nilton Santos 23-річна прихильниця втратила свідомість, повідомив портал новин G1. Молода жінка була доставлена ​​до лікарні та померла. За даними міського департаменту охорони здоров’я, причина смерті наразі з’ясовується. Раніше вболівальники скаржилися, що їм не дозволяють проносити на стадіон пляшки з водою, незважаючи на високу температуру.

Свіфт виразила шок через смерть дівчини. «Я не можу повірити, що пишу ці слова, але у мене розривається серце, коли я говорю, що ми втратили фаната сьогодні ввечері перед моїм шоу», – написала музикант у Instagram. «Я навіть не можу висловити, наскільки я спустошена цим».

Читайте також:  Байден має намір балотуватися на виборах у 2024 році

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :