Табір для тортур виявлено у звільненому Харкові

105

Після семи місяців окупації Харків було звільнено українськими військами у вересні. З того часу було виявлено безліч таборів тортур.

 

Табір для тортур виявлено у звільненому Харкові

З моменту звільнення території навколо східноукраїнського міста Харкова від російської окупації продовжують відкриватись жахливі подробиці окупації. За даними української поліції, нещодавно виявлений табір для тортур не єдиний – загалом уже виявлено 25 таких таборів.

У таборах російські війська утримували в нелюдських умовах цивільних осіб, багато з яких зазнавали тортур, повідомив у Facebook начальник обласної міліції Володимир Тимошко. Деяких ув’язнених катували електричним струмом, іншим ламали пальці.

Територія навколо Харкова кілька місяців була окупована російськими військами. Вони відступили лише на початку вересня після контрнаступу українських військ. «З того часу у звільненому регіоні було виявлено 920 тіл мирних жителів, серед яких 25 дітей», – сказав Тимошко. Вони були вбиті російськими солдатами.

Згідно з розслідуваннями української влади, російські війська вчиняли військові злочини і на інших окупованих територіях. Після виведення російських підрозділів із київського передмістя Буча там було виявлено тіла понад 400 людей. Більшість із них померли насильницькою смертю. Розслідування продовжується.

Читати також:

.

Читайте також:  Росія виплатить контрактникам по 195 тис. рублів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я