США постачають зброєю не лише Україну, а й Тайвань

15

До них входять ракети для винищувачів F‑16, за допомогою яких ВПС Тайваню хочуть захиститися від китайських літаків. Останні останнім часом кілька разів проникали у повітряний простір Тайваню.

США постачають зброєю не лише Україну, а й Тайвань

США постачають зброєю Тайвань – вони схвалили заплановане постачання на суму 619 мільйонів доларів. Йдеться, зокрема, про кількасот ракет для винищувачів F‑16, а також системи запуску та наведення та інше обладнання, повідомляє Пентагон у Вашингтоні. «Пропонований продаж сприятиме здатності одержувача захищати свій повітряний простір, регіональній безпеці та оперативній сумісності зі США».

Просто бізнес: США забезпечують зброєю гарячі точки планети

США підтримують обороноздатність демократичної острівної республіки з 1979 року, що означає переважно постачання зброї, що викликає гнів китайського керівництва. Пекін розглядає Тайвань лише як частину Народної Республіки. Уряд у Тайбеї, з іншого боку, вже давно сприймає острів як незалежний.

Міністерство оборони Тайваню висловило подяку за заплановане постачання зброї, яка допоможе військово-повітряним силам захистити свій повітряний простір від китайських літаків. Угода відбулася на тлі посилення напруженості та активізації розгортання китайських військово-морських та військово-повітряних сил поблизу Тайваню.

Лише у вівторок та середу понад три десятки китайських літаків увійшли до зони повітряного спостереження Тайваню (ADIZ), повідомило міністерство оборони Тайбея.

Читайте також:  Німеччина має взяти на себе більше відповідальності за лідерство

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я